vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Korepetycje

Korepetycje online

Korepetycje online »

Chcesz poznać techniki uczenia, które pozwolą Tobie absorbować wiedzę znacznie szybciej? Poznaj fiszki, zdobądź bezpłatne materiały dydaktyczne i ucz się znacznie poprawniej. W tym celu powstała witryna internetowa szkolnawiedza. edu. pl, na jakiej znajdziecie fiszki i materiały dydaktyczne z wielu przedmiotów. Stworzyliśmy serwis przychylny dla uczniów oraz wszystkich, którzy w gratisowy sposób chcą zdobywać korzystne materiały do nauki. Fiszki z języka angielskiego, matematyki, fizyki oraz wielu innych. Praktyczne porady, zbiory akcesoriów i innych materiałów, jakie przyspieszają naukę. Dzięki takim bonusom nauka skraca się co najmniej o połowę. Zatwierdzili to nie tylko sami uczniowie, ale też zawodowcy, którzy badają zależności nauczania. Zdaniem badaczy, szybkość n... zobacz szczegóły wpisu »

Polskie Centrum Edukacji - kursy do matury

Polskie Centrum Edukacji - ku »

Placówka przygotowuje uczniów klas drugich i trzecich do egzaminów maturalnych. Opiekę merytoryczną nad zajęciami sprawuje Kuratorium Oświaty, co oznacza, że weryfikacji podlegają kwalifikacje kadry pedagogicznej i programy nauczania. Kursy do matury to wykład połączony z ćwiczeniami. Każdy uczeć uzyskuje dostęp do platformy elearningowej. Kursy maturalne prowadzimy od 2003 roku. Sukcesywnie wzrasta liczba uczniów korzystających corocznie z naszych zajęć. Kursy przygotowawcze do matury prowadzone są dla uczniów drugich i trzecich klas. ... zobacz szczegóły wpisu »

Przygotowanie do matury

Przygotowanie do matury »

Twoja latorośl ma problemy z nauką? Chcesz mu ulżyć? Jeżeli tak to miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum kształcenia. W naszej propozycji znajdują się między innymi kursy przeznaczone dla uczniów gimnazjów jak oraz uczniów przygotowujących się do matury. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która posiada dużo umiejętności a oprócz tego jest w stanie ulżyć zarówno w zakresie przedmiotów humanistycznych jak i również ścisłych lub w zakresie języków obcych. Kursy za pośrednictwem nas organizowane odbywają się w małych grupach co wysoko sprzyja nauce i również pozwala nam łatwo zajść do uczniów i również przekazać im wiedzę. Poza kursami przygotowawczymi zajmuje się organizowaniem kursów szybkiego czytania. Gwarantujemy, że każdemu przekażemy wiedzę błyskawi... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Korepetycje - nowa strona:

Podaj adres: