vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Przemysł

Wemaa - Myjki wysokociśnieniowe

Wemaa - Myjki wysokociśnienio »

Nasza firma to producent urządzeń UHP. Czyszczenie wysokociśnieniowe z urządzeniami Wemaa staje się proste i przyjemne. Prócz myjek 1000 bar, produkuje również agregaty, przemysłowe urządzenia czyszczące, pompy ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i przemysłowe oraz różne akcesoria UHP. Produkty te są nowoczesne i niezawodne, nie bez powodu firma Wemaa posiada tak dużą ilość klientów. Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług - www. wemaa. pl... zobacz szczegóły wpisu »

Kontenery na odpady,

Kontenery na odpady, »

Jeżeli już szukasz spółki wykonującej kontenery metalowe różnego stylu to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę kontenerów metalowych. Wytwórca kontenerów powinien zapewniać liczny asortyment różnorakich kontenerów. Mamy w naszej ofercie przeszło 70 rodzajów kontenerów dostępnych w 200 typach. Produkujemy między innymi kontenery na odpady a także pojemniki na odpady. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu możemy wyprodukować przeszło 10000 kontenerów rocznie z czego przeszło 8000 egzemplarzy użytych jest na eksport. Mamy certyfikaty świadczące o jakości naszej produkcji. Lokalizacja naszej spółki znajduje się w Bysławiu jak również tam również zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą propozycją, lub również zapraszamy do zapoznania się z pełn... zobacz szczegóły wpisu »

Nalewarki tłokowe Ultrapak

Nalewarki tłokowe Ultrapak »

Nalewarki odgrywają niezwykle ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dozowanie produktów do opłukanych opakowań. Innowacyjne nalewarki zaopatrzone są w właściwości ulepszające skuteczność linii rozlewniczej. Można jest skonfigurować pod względem rodzaju i gęstości nalewanego produktu, oraz pojemności pojemnika. Nasza firma sprzedaje maszyny rozlewnicze i nalewarki cenionych producentów, takich jak STOPPIL I CFT. Ulepszenie wydajności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na całość produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już w tej chwili możesz zagwarantować swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak oferowane przez nas nalewarki, przyczyniają się do wzrostu wydajności linii. Gwarantują inspekcję procesu dozowania ... zobacz szczegóły wpisu »

wtrysk z gazem

wtrysk z gazem »

Firma Kaplast to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych za pomocą wtrysku. Stosowane przez nas technologie to: wtrysk gazem a oprócz tego wtrysk dwukomponentowy. Nasze metody pracy umożliwiają produkować niełatwe detale o niestandardowych kształtach. Wszystkie wychodzące spod naszych maszyn wyroby cechują się zresztą niemałą wytrzymałością. Zatrudniamy wykwalfikowaną kadrę fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość produkcji i wysoką jakość wytwarzanych przez nas elementów. Nasi pracownicy przez cały czas czuwają nad stanem technicznym parku maszynowego a oprócz tego procesami zachodzącymi w ciągu produkcji. Przetwórstwo tworzyw sztucznych to nasz konik, albowiem w tej branży posiadamy niemał... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »

Przemysł - nowa strona:

Podaj adres: