vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Ślą…skie

Ogłoszenia Tychy

Ogłoszenia Tychy »

Darmowa baza z ogłoszeniami pochodzącymi z miasta Tychy i jego bliskich okolic. Portal tyszki.pl to wspaniałe miejsce na reklamę Twojej firmy czy usługi oferowanej innym. Portal ogłoszeniowy tyszki.pl codziennie notuje kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin, co przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników umieszczających u nas swoje ogłoszenia. Przy dodawaniu ogłoszeń należy mieć na uwadze, że nasz wortal jest kierowany do obywateli miasta Tychy, tak więc z żadnych inny regionów naszej ojczyzny ogłoszenia nie będą ukazywane. No cóż zostaje nam tylko zaprosić państwa do przeglądania naszego wortalu ogłoszeniowego, jest spora szansa na to, aby odkryć interesujące ogłoszenie choćby pod względem niskiej ceny przedmiotu czy dobrej jakościowo usługi.... zobacz szczegóły wpisu »

K. K. Blues Band

K. K. Blues Band »

Zespół muzyczny K. K. Blues Band powstał w 1975r. Ten bluesowy band jest doskonałą propozycja dla organizatorów koncertów czy imprez firmowych - eventy. Pierwszy występ odbył się na festiwalu w Erewaniu. Brał udział w poznańskim festiwalu "Folk Blues Meeting" a w 1980 roku w przeglądzie zespołów muzycznych "Świdnik 81". W roku 1983 wystąpili w bluesowych debiutach "Rawa Blues 83". W latach 1987-89 grali "Czwartki Bluesowe" w Klubie Środowisk Twórczych w Filharmonii Częstochowskiej. Nastąpiła reaktywacja zespołu w 2009 roku. Ich repertuar to klasyka bluesa: B. B. King, W. Dixon, M. Waters, B. Guy i inni. Sklad zespołu: Krzysztof Krzywański – gitara, w roku 1970 z grupą Experyment uczestniczył w Przeglądzie Zespołów Muzycznych, gdzi... zobacz szczegóły wpisu »

Pizza Gliwice

Pizza Gliwice »

Pizza Gliwice – „Największa i najtańsza pizza w Gliwicach”Witamy Państwa na stronie internetowej Restauracji …Jesteśmy usytuowani w samym sercu przepięknych Gliwic na ul. Basztowej 7. Stworzyliśmy dla Państwa przyjemny klimat oraz doskonałe jedzenie takie jak Pizze, Zestawy Obiadowe - Mięsne, Jarskie, Rybne, Grillowane oraz Zupy i Sałatki. Dzięki czemu na pewno wrócisz do naszej restauracji. Obsługujemy różne uroczystości takie jak Komunie, Poprawimy, Chrzciny, Urodziny, Stypy. Mile widziane są spotkania klasowe oraz biznesowe. Posiadamy również dowóz do klienta, dzięki czemu dostarczamy ciepłe jedzenie we wskazany adres na terenie Gliwic oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji. Dla stałych klientów przewidziane są rabaty !Oferujemy szeroki ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Ślą…skie - nowa strona:

Podaj adres: