vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Sennik

Senniki

Senniki »

Jeżeli chcemy dowiedzieć się co znaczą nasze widzenia senne, najlepiej jest wyszukać sennik, w którym wyszukamy dokładnie przedstawione różne symbole. Naturalnie niektóre rzeczy prosto skojarzyć z różnymi ogólnikami i wiele rzeczy możemy na najróżniejsze sposoby interpretować, i przyrównywać z naszym życiem. Jednak większość osób nie uznaje czegoś takiego jak senniki oraz różnego rodzaju wróżby, które mają przewidywać bieg wydarzeń. Niektóre osoby uważają natomiast, iż przepowiadanie przyszłości może przynosić nieszczęście i jest przez wiele osób krytykowane. Senniki możemy odnaleźć równie dobrze na stronach internetowych, jak również w czasopismach i programach telewizyjnych.... zobacz szczegóły wpisu »

Wróżki

Wróżki »

Wrozbita.pl to ezoteryczny portal dla ludzi zaciekawionych przepowiedniami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie obeznane wróżki i jasnowidze pomogą Ci poznać osobistą przyszłość. Za wsparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w istnieniu własnym, zawodowym, erotycznym i familijnym. Możesz też rozpoznać swój horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co oznacza Twoje imię, również jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data urodzenia. Opisujemy formy talizmanów, jakie wpływają na dane osoby. W naszym portalu zrozumiesz dodatkowo przepowiednie najsłynniejszego wróżbity globu - Nostradamusa. Polskie czarodziejki posiadają umiejętność przepowiadania za pomocą kart, opisanych za sprawą tego potężnego mistrza. Jeśli... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik Znaczenie snów

Sennik Znaczenie snów »

Sny każdego z nas mają swoje zaszyfrowane znaczenie np. sennik ciąża lub sennik dziecko. Nierzadko po obudzeniu nie możemy przypomnieć sobie o czym śniliśmy, jednak w trakcie dnia pomału kojarzymy niektóre motywy. Bardzo wyraźnie zapamiętane wydarzenia, historie albo rzeczy, osoby, twarze to są symbole mające swoje specyficzne znaczenie w senniku i dobrze je odszyfrować. Bywa i tak, iż to o czym śniliśmy, po odszyfrowaniu w senniku - sennik mężczyzna może pomóc nam dokonać jakiegoś wyboru, może nas uratować od problemów, albo może zwiastować nam szczęście. Opłaca się sięgnąć po sennik najlepiej po przebudzeniu kiedy pamiętamy sen.... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · następna strona »

Sennik - nowa strona:

Podaj adres: