vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Sport i turystyka

Tutaj wstaw opis kategorii Sport i turystyka

Sport i turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

SmrekowaOsada.pl

SmrekowaOsada.pl »

Zapraszam do odpoczynku w nadbałtyckim kurorcie jakim jest Jarosławiec. Proponujemy szczególne wakacyjne doznania w drewnianych domach. Każdy element naszych domów jest drobiazgowo przemyślany i uważnie wykonany. W trosce o zatrzymanie naturalnych walorów drzewa domki zrobione zostały w całości z bali świerku górskiego, omszone naturalną skrętką ręcznie utykaną. Budynki upiększają okiennice, z których każda została ręcznie rzeźbiona. Do zabezpieczenia drewna użyto tylko naturalnych olejowosków. Dach pokryty został strukturą imitującą gont. Od wewnątrz budynki nie są malowane. Drzwi i ściany są naturalne, a podłogi woskowane. Duża działka jest kompletnie zagrodzona, z opcją pozostawienia samochodu. Do brzegu morza jest bardzo niedaleko. Każdy z domów jest idealny dla 6 o... zobacz szczegóły wpisu »

Hotele w Bydgoszczy - sprawdź

Hotele w Bydgoszczy - sprawdź »

Jeśli musisz znaleźć nocleg w Bydgoszczy to powinieneś zapoznać się z ofertą naszego hotelu. Hotel „Chemik” znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji w Bydgoszczy z dala od miejskiego szumu oraz hałasu. Dysponujemy 34 pokojami przeznaczonymi dla naszych gości. Każdy z dostępnych u nas pokoi jest bezbłędnie wyposażony a także umożliwia dostęp do telewizji a oprócz tego bezprzewodowego internetu. Dzięki doświadczonemu personelowi jesteśmy w stanie każdemu zastrzec luby bytność w naszym hotelu. Umożliwiamy także wjazd do sejfu znajdującego się w kilku pokojach. Dysponujemy także 2 salami konferencyjnymi, które umożliwiają zorganizowanie konferencji oraz imprez okolicznościowych dla dookoła 70 gości. Jesteśmy przekonani, że przebywanie w naszym hotelu dla każdego będzie ... zobacz szczegóły wpisu »

slub-w-plenerze.com - podlaskie wesele

slub-w-plenerze.com - podlask »

Planowanie ślubu potrzebuje od nas wielkiej ilości przygotowań oraz warto całość zacząć jak najwcześniej, aby bezproblemowo się wyrobić z każdą ważną rzeczą. Niewątpliwie musimy przeanalizować miejsce ceremonii, zagwarantować sobie wszystkie niezbędne formalności, a dodatkowo pomyśleć o firmie cateringowej oraz zespole, jaki będzie grał na naszym przyjęciu. Niezbędne będzie również wynajęcie fotografa czy kamerzysty. Niewątpliwie są to jedne z głównych rzeczy, które zdecydowanie należy załatwić, ale jest ich o wiele więcej. Jeżeli również osoby planujące ślub zamierzają skorzystać z innowacyjnej oraz niepowtarzalnej możliwości to pracy jest znacznie więcej. Ślub poza urzędem z gwarancją jest czymś wyjątkowym, ale potrzebuje szczególnego przygotowania. Wesele na Podlasiu... zobacz szczegóły wpisu »

Sport i turystyka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
Przeładuj token
Token: