vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Fitness

Fitness Płock

Fitness Płock »

W naszym fitness klubie prowadzimy zajęcia w grupach oraz realizujemy indywidualny program treningowy w zależności od potrzeb klubowiczów. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zająć aerobowych oraz siłowych a wśród mieszkańców Płocka cieszymy się dużym zainteresowaniem. Oferujemy treningi indywidualne prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów oraz zajęcia grupowe w niedużych grupach i przyjazbej atmosferze. Ćwiczenia indywidualne dopasowane do możliwości i potrzeb konkretnej osoby są bardzo skuteczne, eliminują błędy i pozwalają szybciej osiągnąć stawiane sobie cele. W naszej ofercie są zajęcia ogólnorozwojowe, które zwiększają wydolność organizmu a także ćwiczenia spalające tłuszcz i wzmacniające mięśnie poszczególnych części ciała a w szczególności brzucha, poślad... zobacz szczegóły wpisu »

Trener osobisty Łódź

Trener osobisty Łódź »

Szukasz kogoś doświadczonego u kogo będziesz mógł powierzyć swoje ciało bez żadnej obawy. Jest to teraz bardzo trudne, jednak profesjonalni personalni trenerzy bardzo dobrze znają się na rzeczy i będą mogli Ci pomóc w zdobyciu upragnionej sylwetki. Ćwiczenia ogólnorozwojowe będą stosowana w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej oraz ćwiczenia cardio czy z wysoką intensywnością. Jest możliwość również zasięgnięcia porady w budowaniu masy mięśniowej oraz rzeźbieniu swojego ciała. Twoje mięśnia będą mogły rosnąć w szybszym czasie niż dotychczas. Decyzja należy do ciebie masz czas zrobić zmiany! Czy to zrobisz?... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs instruktora aerobiku

Kurs instruktora aerobiku »

Masz ochotę stać się trenerem fitnessu? Żyjesz i mieszkasz w Warszawie? To przynajmniej dwa powody, które przemawiają ewidentnie „za”, żeby sprawdzić elementy zawartości tej strony w internetowej przestrzeni. Możesz znaleźć tutaj ofertę szkoleniową, którą zredagowaliśmy dla zainteresowanych zagadnieniem ludzi. Po zaznajomieniu się z elementami szkolenia, pragniemy zaprosić do bezpośredniego zapisu. Możesz znaleźć naszą stronę w Google poprzez wpisanie frazy szkolenia instruktorów fitness warszawa. Serdecznie polecamy, możemy zapewnić, że czeka cię pełne zadowolenie. Akademia Instruktorów Sportu S4ul. Puławska 39 lok. 10002-508 Warszawabiuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9. 00-17. 00Tel. 22 646 54 35... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Fitness - nowa strona:

Podaj adres: