vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Noclegi

Tanie Domki. AgroSport.

Tanie Domki. AgroSport. »

W czasach obecnego kryzysu gospodarczego, traci także przemysł turystyczny. Podróżnicy szukają tańszych rozwiązań. Hotele cieszą się słabnącą renomą. Doskonałym wyjściem dla rodzin z maluchami mogą być tanie domki. Jest to możliwość korzystniejsza, bardziej niezależna. Lecz ma jedną zasadniczą skazę: najczęściej obiady jesteśmy zmuszenia zapewnić sobie sami. Lecz są ośrodki wypoczynkowe w których jest możliwość wykupienia sobie śniadania albo obiadu. Za to plusem będzie cena, którą opłacamy za cały domek letniskowy, a nie za jeden pokój gościnny.... zobacz szczegóły wpisu »

Hostel Warszawa Ursynów, Noclegi Warszawa Ursynów | Hostel Lulu

Hostel Warszawa Ursynów, Nocl »

Hostel Ursynów - bo tak o nim mówią jest w stanie zaoferować wszystkim Państwu piękne pokoje, spory taras a także przestronny ogród, a dla tych wymagających apartament z oddzielną ubikacją. Oferujemy Wam informację turystyczną. Bardzo chętnie powiemy gdzie warto pójść, gdzie zjeść obiad, gdzie się zabawić i co zrobić aby z Warszawy wyjechać w pełni usatysfakcjonowanym. Jesteśmy pewni, że pobyt tutaj będzie dla Państwa czymś wyjątkowym. Jak widać noclegi Ursynów to rzeczywiście nasza dewiza. Czekamy na Państwa już dziś. Do zobaczenia.... zobacz szczegóły wpisu »

Noclegi Lublin

Noclegi Lublin »

Lubelszczyzna to region pełen cudów natury, ale również ziemia skrywająca obiekty będące dziedzictwem historycznym naszej przeszłości. Te ostatnie w sporej ilości możemy zwiedzić w sercu regionu czyli w Lublinie – mieście o bujnej, ale jednocześnie dramatycznej historii, w którym splotły się losy ludzi kilku narodowości. Pomimo zniszczenia wielu historycznych budynków w trakcie ostatniej wojny Lublin ciągle uznawany jest za jedną z perełek architektonicznych całej Polski. Przepiękne Stare Miasto, liczne wielowiekowe kościoły, odrestaurowane pałace takie jak np. pałac Czartoryskich, w końcu muzeum zagłady żydowskiej na Majdanku to tylko część miejsc godnych zobaczenia w Lublinie i wabiących do niego turystów nie tylko z kraju, ale również ze świata. Dla turystów, którzy ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Noclegi - nowa strona:

Podaj adres: