vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Polskie centrum MLB

Polskie centrum MLB »

Serwis MLBnews.pl to nie tylko informacje ale również historia dyscypliny. Baseball powstał w roku tysiąc osiemset czterdziestym piątymi i jest jednym z najczęściej uprawianych sportów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz w Azji. Zawodnik biorący dział w mecz musi być wyposażony w podstawowy ubiór. Wyposażenie zależy od pozycji na której występuję zawodnik. Podstawowymi ubiorami zawodników są: kij baseballowy, rękawiczki do odbijania, hełm pałkarza, osłona catchera która składa się z maski, napierśnika oraz nagolennika, który chroni przed uderzeniem zawodnika przypadkowo piłką.... zobacz szczegóły wpisu »

Dyscypliny sportowe

Dyscypliny sportowe »

Ciepło inwituję do wizyty na portalu sportowym - Dyscypliny sportu. Na stronie tej opublikowane są opisy dyscyplin sportowych jak np. sporty drużynowe, sporty indywidualne, sporty olimpijskie jak też fotki związane z konkretnymi dyscyplinami. Jest też sposobność dodania komentarza do danego opisu jak też wysłania informacji od siebie. Portal ten został utworzony przez realnego hobbystę sportu. Posiadam nadzieję, iż znajdziecie w nim wszyscy pożądane i korzystne informacje. Fifasport.info, będzie nonstop aktualizowana i rozszerzana o kolejne opisy jak i nowe dyscypliny sportowe. Celem jaki przyświeca kreatorom serwisu jest opublikowanie w nim jak największej ilości dyscyplin sportu. Po raz drugi ciepło inwituję do odwiedzin strony.... zobacz szczegóły wpisu »

Bilard

Bilard »

Mak Marketing – współpracuje z Europejską Federacją Bilardową, Polskim Związkiem Bilardowym oraz bilardowymi federacjami sportowymi 6 krajów. Rozległy zasięg działalności. Sklep internetowy z wyposażeniem do gry m.in. w bilarda, piłkarzyki, darta, Power Hockey. Materiały szkoleniowe, poradniki dla instruktorów. Organizacja przedsięwzięć sportowych: mistrzostw, turniejów, pokazów szkoleniowych, gali. Sponsoring zawodników. Organizowanie konferencji i spotkań. Marketing i promocja.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: