vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Pozostałe

Narty

Narty »

Na ski360.pl wszyscy wielbiciele zimowego szaleństwa znajdą największą ilość aktualności dotyczących każdej bazy narciarskiej w woj. śląskim, a także po za granicami kraju. Jest to ciekawy portal internetowy na którym publikowane są najświeższe charakterystyki na temat sprzętu narciarskiego i snowboardowego, techniki jazdy i gadżetów przydatnych na stoku. Internauci mogą wymieniać się tutaj swoimi spostrzeżeniami na temat stoków, a także wrażeniami po powrocie z danego ośrodka.... zobacz szczegóły wpisu »

Obozy, windsurfing

Obozy, windsurfing »

Windsurfing - Szkoły windsurfingu Zatoka Pucka - Surf Brother Przy Ośrodku Wypoczynkowym Koral - zapraszamy na windsurfing na półwysep helski. Profesjonalna szkoła Windsurfingu - Chałupy, półwysep helski. Oferujemy szkolenia, kursy windsurfing - nauka indywidualna oraz grupowa. Lekcje indywidualne i w grupach. Także obozy dla dzieci oraz dla młodzieży. Szkoły windsurfing, umiarkowany wiatr i płytka woda - wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego. Zajęcia teoretyczne oraz rekreacyjne, sklepik ze sprzętem specjalistycznym, ubranie piankowe. Pływamy na deskach - deski EasyRider M i 360Evolution. Zapraszamy - szkoły windsurfingu.... zobacz szczegóły wpisu »

Wakacje 2012

Wakacje 2012 »

Zastanawiając się nad letnim wypoczynkiem, często nasuwają się pytania takie jak, gdzie jechać na wakacje, jak zrealizować pomysły na wakacje, zdecydować się na właściwy hotel, zaplanować lot, transfer lub transport, aby wypoczynek był niezapomniany i na długo pozostał w pamięci. Eprzewodnik.com to przede wszystkim przetestowane w praktyce informacje odnoszące się do połączeń lotniczych, noclegów, komunikacji miejskiej i innych. Serwis ten opisuje miejsca, które oferują turystom, piaszczyste i długie plaże, słoneczną pogodę, przeźroczyste, turkusowe morze, wspaniałe palmy i kwiaty oraz klimat, który pozwala na relaks. Portal ten wskazuje takie miejsca jak: Majorka, Gran Canaria, Malta i Gozo i inne. Eprzewodnik.com to także sprawdzone wyszukiwarki lotów, hoteli i zorgan... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 14 · 15 · następna strona »

Pozostałe - nowa strona:

Podaj adres: