vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Turystyka

Szczyrk noclegi, pensjonat

Szczyrk noclegi, pensjonat »

Nie masz pojęcia co robić w miejscowości Szczyrk a także nie masz na razie potrzebnego noclegu, jednakże masz pewność, iż właśnie tam pragniesz udać się? Nie musisz się tym martwić, bowiem kiedy zwrócisz uwagę na oferowaną stronę pensjonatu w Szczyrku nie tylko prędko i bezproblemowo odnajdziesz świetny pokój, bo też w tym miejscu zorientujesz się jakiego typu atrakcje proponuje samo miasto. Dzięki tej stronie nie będziesz musiał już szukać dodatkowych wiadomości w innych miejscach a tym samym zaoszczędzisz dużo czasu. Strona jest niezwykle klarowna, więc od razu możesz udać się do zakładki, jaka jest Ci potrzebna. Bez wątpienia powinieneś zajrzeć do takich folderów jak Cennik, Galeria jak również Kuchnia.... zobacz szczegóły wpisu »

Sailing - czarter jachtu Solina, Polańczyk

Sailing - czarter jachtu Soli »

Proponujemy aktywny wypoczynek na jachcie czarterowanym nad Zalewem Solińskim w Bieszczadach. Na stronie jachty-solina.com.pl dowiecie się Państwo o warunkach czarteru i cenie.Posiadamy piękne nowe jednostki:4 x Antila 24 - 8 osobowe2 x Antila 22 - 6 osoboweAntila 24.--Rok budowy 2010 Rok budowy 2011 Rok budowy 2012 Rok budowy 2012Antila 22.--Rok budowy 2013 Rok budowy 2013Zobacz nasze jachty:[ url="http://jachty-solina.com.pl/index.php?id=11"]Galeria[/url]KontaktBogumił Podwyszyńskitel. 502-307-521... zobacz szczegóły wpisu »

Obozy sportowe

Obozy sportowe »

W nadchodzące wakacje zapraszamy na obozy sportowe w górach, nad morzem i nad jeziorami w kraju i zagranicą. Na naszych wyjazdach młodzież ma okazję sprawdzić swoje umiejętności w sportach wodnych (obozy windusrfingowe, obozy żeglarskie, obozy kajakowe) oraz w grach zespołowych (obozy piłki nożnej, koszykówki, siatkówki). Programy obozów prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i wychowawców. Wszystkie nasze obozy sportowe zgłaszane są do Kuratorium Oświaty i Wychowania.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Turystyka - nowa strona:

Podaj adres: