vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Choroby

Leczenie nerwicy

Leczenie nerwicy »

Nasz Ośrodek usytuowany jest w cichym i otoczonym przyrodą zakątku wsi Golęczewo, w odległości 15 km od Poznania. Infrastruktura i wystrój wnętrz wytwarzane zostały tak, żeby zapewniały komfort i pomagały w osiąganiu wewnętrznego spokoju i harmonii. Położenie ośrodka, sąsiedztwo natury, z dala od zgiełku dużych miast sprzyja pracy nad sobą i terapii. Nasz Ośrodek jest przytulny, ciepły, otwarty i kameralny. Zapewniamy wysoki standard zamieszkania dla 20 osób w jednym czasie. Nasze pokoje są ładne, czyste i każdy ma swoją łazienkę.... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzęt rehabilitacyjny Wrocław

Sprzęt rehabilitacyjny Wrocła »

Niepomiernie istotne jest zabezpieczenie się, we właściwej formy aparat ortopedyczny. Po dokuczliwych traumatyzmach bądź też w ciągu terapii tego rodzaju produkty lecznicze grają kluczowa funkcję, dla sukcesywnego odzyskiwania doskonalszej kondycji. Sklep Ortopedyczny Med-Orth z Wrocławia, chroni swoich użytkowników. Zintegrujemy dopasowany instrument ortopedyczny na wymiar, a dodatkowo wyposażymy pacjenta zbiorem badań ortopedycznych. Pożądane byłoby zrobić użytek z naszej asysty. Już w tej chwili oczekujemy na Ciebie, by przynieść Ci ulgę w efektywnej terapii.... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc Psychologiczna Warszawa

Pomoc Psychologiczna Warszawa »

Czy psychologia może być pomocna w pracy zawodowej? Wiele ludzi być może stwierdzi, że nie. Okazuje się jednakże, że też w codziennej pracy, psychologia może uczynić wiele dobrego. Pomaga między innymi budować właściwe stosunki między pracownikami, a także na linii szef-podwładny. Więcej w tej kwestii znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo zamieszczamy tam materiały dotyczące innych zagadnień związanych z psychoterapią. Jednym z takich zagadnień jest psychoterapia rodzinna. Serdecznie zapraszamy.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Podaj adres: