vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Diety

Wszystko o diecie proteinowej

Wszystko o diecie proteinowej »

Dieta Dukana jest dziś największą szansą ludzi otyłych na schudnięcie. Normalnie u ludzi z niewielką nadwagą stosuje się trzy początkowe etapy. Natomiast przy skrajnych przypadkach dodatkowo przechodzi się 4 etap – to jest całkowitą stabilizację. Polega ona na stosowaniu przez całe życie planu Protal w 1 dzień tygodnia. Jednak, by bliżej się z tym zaznajomić wystarczy odwiedzić nasz portal internetowy, gdzie można odszukać wiele szczegółów.... zobacz szczegóły wpisu »

dietetyk Warszawa

dietetyk Warszawa »

Zapraszamy do poradni dietetycznej mieszczącej się w Warszawie w gmachu Biblioteki Narodowej.Usługi dietetyczne świadczymy na rynku od 2006. Jako zespół pracujemy od 2009 roku. Dzięki ustalonym przez nas dietom schudło już ponad 250 klientów. (stan na dzień 12.02.2011). Od roku 2010 rozpoczęliśmy prowadzenie odchudzania grupowe, co dodatkowo zwiększyło efekty naszych podopiecznych.Zespół który Ci pomoże i doradzi to:Monika Rola - dietetyk, specjalista ds. żywienia o podłożu psychologicznym, psycholog, trener fitnessTomasz Cergowski - dietetyk, właściciel poradni Ponieważ każdy człowiek jest inny, plan odchudzania zostanie precyzyjnie dopasowany do twoich możliwości i potrzeb. Dowiesz się jaki jest poziom twojej tkanki tłuszczowej i czy posiadasz wystarczającą ilość masy... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczne diety

Skuteczne diety »

Jest to strona www, która powstała dla wszystkich osób, które chciałyby pozbyć się nadwagi lecz nie bardzo wiedzą jak tego dokonać. Jak wszyscy wiedzą odchudzanie nie jest sprawą łatwą i w wielu przypadkach wybranie niewłaściwiej diety kończy się powrotem do wcześniejszej wagi po krótkim okresie i cały wysiłek związany z dietą się marnuje. Z tej przyczyny pożądane byłoby uprzednio dowiedzieć się, które diety są w rzeczywistości skuteczne a także w jaki sposób dokładnie je stosować. Na poniższej witrynie znajdziecie Państwo opisy paru, aktualnie najskuteczniejszych kuracji odchudzających stosowanych w Polsce i na świecie, wraz ze spisem dopuszczalnych produktów oraz dodatkowymi sugestiami. Do przedstawianych diet należą na przykład, najpopularniejsza obecnie, dieta białk... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Diety - nowa strona:

Podaj adres: