vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

profesjonalne biuro podatkowe Bydgoszcz

profesjonalne biuro podatkowe »

Biuro Rachunkowe a oprócz tego Podatkowe Tax-Spot to ludzie, którzy wyśmienicie znają się na rachunkowości oraz księgowości, więc oferują swoje usługi w ramach prowadzenia całej rachunkowości w małych a oprócz tego średnich firmach. Usługi księgowe świadczone w biurze Tax-Spot są na wysokim poziomie, które zapewnia satysfakcję klienta. Księgowi w Tax-Spot nie tylko uważnie prowadzą księgi rachunkowe, ale też służą kompleksowym doradztwem i również wsparciem dla przedsiębiorców. W swojej propozycji mają również prowadzenie ksiąg handlowych (pełna rachunkowość), prowadzenie podatkowej książki przychodów i również rozchodów, prowadzenie ewidencji VAT, sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych PIT prowadzących funkcjonowanie gospodarczą, czy sporządzani... zobacz szczegóły wpisu »

Praca w Holandii bez języka | VP Flex

Praca w Holandii bez języka | »

Firma VP Flex zajmuje się rekrutacją pracowników do zagranicznych firm. Przedsiębiorstwo współpracuje z holenderskim klientem z 20-letni stażem na rynku pracy. Bezpieczna praca w Holandii bez znajomości języka jest zapewniona wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Zróżnicowane oferty pracy powodują, że każdy zainteresowany znajdzie stanowisko dla siebie. Praca w Holandii z zakwaterowaniem z firmą VP Flex to bezpieczny sposób na wyjazd za granicę i wyższe zarobki. Oferta pracy jako budowlaniec jest skierowana do mężczyzn posiadających doświadczenie na budowie. Na stanowisku operatora wózka widłowego wymagane są kwalifikacje do obsługi wózków widłowych i minimum półroczna praktyka. Praca w szklarni z kwiatami bez znajomości języka obcego jest dostępna dla osób bez doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia dzieci i młodzieży

Terapia dzieci i młodzieży »

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju oferuje rodzicom usługi terapii dzieci i młodzieży. Profesjonalni terapeuci, posiadający ogrom wiedzy, cierpliwości oraz empatii pomogą w wyeliminowaniu niepożądanych zachowań dziecka. Prowadzą oni spotkania w bardzo przyjaznej, ciepłej i pełnej uśmiechu atmosferze. Podczas zabawy z dzieckiem mają okazję obserwować je i prowadzić z nimi rozmowę kierowaną. Dzięki temu poznają potrzeby dziecka i problemy, z jakimi się boryka. Sesja zakończona jest przekazaniem wszelkich zebranych informacji rodzicom oraz wydaniem dalszych zaleceń. Ilość spotkań oraz ich czas zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji dziecka. Spotkania te odbywają się w naszym biurze w Katowicach, przy ul. Kolejowej 57. Terapia dzieci i młodzieży oferowana p... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: