vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

środki czystości

środki czystości »

Przedsiębiorstwo ABS-Clean para się sprzedażą środków czystości i również akcesoriów do sprzątania. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i również firmy, działamy dla takich segmentów rynku jak: hotele, służba zdrowia, gastronomia, firmy sprzątające czy instytucje użyteczności publicznej. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dostosowując ich natura do czyszczonej powierzchni. W przypadku lokali gastronomicznych oferujemy Państwu środki czystości bezpieczne w kontakcie z żywnością. W naszym sklepie znajdą Państwo środki do higieny a oprócz tego dezynfekcji, środki czystości a oprócz tego przybory do sprzątania. Menu stworzone zostało w sposób transparentny, tak tak aby nasi klienci natychmiast mogli przeglądać te artykuły, których potrzebują. Nasz główny rejon dzia... zobacz szczegóły wpisu »

zmywacz do kleju

zmywacz do kleju »

Firma ABS-JET Service to cenione przedsiębiorstwo funkcjonujące w branży już od wielu lat. W ofercie można znaleźć specjalistyczne środki czyszczące a także myjące, takie jak np. zmywacz do kleju, do etykiet, preparaty do zmywania smaru. Są to produkty o bezpiecznym składzie. Innowacyjna formuła zapewnia wysoką efektywność oraz natychmiastowe działanie. Wypada również wspomnieć o przyjemnym zapachu pomarańczy. Oferowane są także artykuły bezzapachowe. Nadto opisywana marka oferuje sprzedaż i również serwis drukarek przemysłowych. Jest to również dystrybutor materiałów eksploatacyjnych do wspomnianych urządzeń. Dogodne warunki współpracy, oraz atrakcyjne ceny przekładają się na {pozytywne|atrakcyjne] opinie wśród klientów. Wszelkie usługi świadczone są na podstawie wielo... zobacz szczegóły wpisu »

sztancowanie Łódź

sztancowanie Łódź »

Jesteśmy firmą rodzinną parającą się usługami z zakresu poligrafii. Działamy na rynku aż od 1993 roku, tak duży staż pozwolił nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy fachowcami w naszym fachu. Nasza drukarnia ma międzynarodowy zasięg, przez przeszło ćwierć wieku na rynku udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami z dwudziestu trzech nacji z całego świata to tylko pokazuje, że nasz profesjonalizm zadowolił wielu klientów na całym globie. Jesteśmy specjalistami się w tematyce opakowań oraz ze względu na szeroką ofertę dotyczącą wszelkiego rodzaju pudełek przechowujących produkty. W obszar naszych usług wchodzi: drukowanie, sztancowanie, falcowanie, klejenie, projektowanie, uszlachetnianie, tłoczenie. Wszystko to przy użyciu zaawansowanej or... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: