vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

TIME GROUP - Praca w ochronie

TIME GROUP - Praca w ochronie »

Czas na zaufanie. W ramach aktywizacji osób niepełnosprawnych oferujemy możliwość pracy w ochronie w różnych branżach, takich jak przemysł, szpitale, budownictwo, budynki administracyjne i transport publiczny. Priorytetem dla nas jest posiadanie przez naszych pracowników odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, a stopień niepełnosprawności nie jest dla nas ważny. Oferujemy stabilne i bezpieczne zatrudnienie na umowę o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami, pewne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, pełne umundurowanie i niezbędne wyposażenie oraz elastyczny grafik pracy. Poszukujemy nieustannie nowych pracowników ochrony w całej Polsce, a dla zainteresowanych mamy także oferty pracy biurowej. Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów i ciesz się st... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Radcowska - dr Rafał R. Wasilewski - Szczecin

Kancelaria Radcowska - dr Raf »

Szanowni Państwo, w naszej kancelarii prawnej dbamy, aby proponowane przez nas rozwiązania odpowiadały Państwa potrzebom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wspierać zarówno klientów biznesowych, jak i osoby prywatne. Działamy bowiem i w obszarach prawa cywilnego, jak też i w obszarze prawa gospodarczego. Dogodna lokalizacja, Kancelaria Radcy Prawnego dr. Rafała R. Wasilewskiego mieści się w centrum Szczecina, sprawia, że dojazd nie powinien stanowić dla Państwa problemu. Umożliwiamy jednak skorzystanie także z porad prawnych przez Internet, czyli w formie elektronicznej. Więcej na temat naszej szczecińskiej kancelarii mogą się Państwo dowiedzieć w tej zakładce. ... zobacz szczegóły wpisu »

Fikser - Dobry hydraulik w Polsce

Fikser - Dobry hydraulik w Po »

Fikser Plumbing jest firmą hydrauliczną świadczącą pełen zakres usług. Zajmuje się również instalacją i montażem wodomierzy. Ceny usług komunalnych, w przeciwieństwie do ich jakości, stale rosną. Aby zaoszczędzić i kontrolować swój budżet z roku na rok coraz więcej mieszkańców zamawia taką usługę jak montaż wodomierzy w Tomsku z rejestracją. Wykonujemy następujące rodzaje prac:montaż dwóch liczników na zimną i ciepłą wodę;wymiana wodomierzy;Demontaż i montaż liczników do legalizacji. ... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: