• Next-Immo

    Next-Immo

    Next-Immo poznaj nas lepiej Naszym największym atutem jest niespotykana łatwość dostępu do tysięcy ogłoszeń o nieruchomościach z różnych krajów oraz przejrzystość obsługi. Dzięki systematycznemu doborowi ogłoszeń dostarczamy tylko wysokiej jakości oferty, oszczędzamy czas Użytkow...

    Szczegóły wpisu » Promuj stronę w okienku reklamowym!

vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowyc »

MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta i budując inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają nieskomplikowaną aranżację i przystosowanie do szczególnych, często specjalnych wymogów. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowatorskie technologie i utrzymywane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość oferowanych usług. MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w interesującyc... zobacz szczegóły wpisu »

księgowa

księgowa »

Proponujemy kompetentne usługi księgowe dla dużych firm korporacyjnych i niedużych przedsiębiorców. Na rynku działamy od przeszło 20 lat a także przez ten długi czas udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku a także zyskać wielu ukontentowanych klientów. W pierwszej kolejności namawiamy do współpracy klientów z miejscowości Szczecin a także pobliskich okolic. Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie przystosować się do Państwa indywidualnych potrzeb a także preferencji. Paramy się lecz i rozliczaniem działalności gospodarczej, lecz również fachowym doradztwem. Zapraszamy także do współpracy osoby, które w najbliższym czasie planują założyć własną działalność gospodarczą. Kompetentna księgowość jedynie w naszym nowoczesnym biurze rach... zobacz szczegóły wpisu »

księgowy Bielsko

księgowy Bielsko »

Kancelaria Book-Keeper zlokalizowana w Bielsku-Białej dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizuje usługi księgowe, doradcze i również audytorskie dla małych i również dużych firm, również tych z udziałem kapitału zagranicznego. Jako kolektyw wykwalifikowanych rewidentów a także ekspertów w zakresie księgowości zapewnia rzetelną obsługę i również indywidualne nastawienie do każdego zamówienia. Współpracuje z prawnikami, firmami consultingowymi i również innymi specjalistami. W zakres usług wchodzi prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów, sporządzanie zeznań podatkowych a także dużo więcej. Jako że Book-Keeper to nie tylko biuro rachunkowe prowadzi także działalność doradczą i szkoleniową. Przygotowuje biznes plany oraz wnioski kredyto... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: