vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Prowadzenie kadr i płac

Prowadzenie kadr i płac »

Twoje Biuro Rachunkowe z siedzibą w Chorzowie to przede wszystkim fachowa i profesjonalna pomoc dla Twojej firmy z zakresu finansów i rozliczeń. To tutaj nasza wykwalifikowana kadra księgowych z wieloletnim doświadczeniem pomoże Ci znaleźć rozwiązanie Twojego problemu i odpowiedź na nurtujące Cię pytania z zakresu księgowości, a dodatkowo masz możliwość kontaktu telefonicznego z nami 24h na dobę. W naszej ofercie odnajdziesz również usługę związaną z prowadzeniem kadr i płac. Współpracując z nasza firmą masz pewność pełnej poufności danych, jak również informacji handlowych Twojej firmy. Dbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół, a naszą odpowiedzialność podkreśla jeszcze mocniej ubezpieczenie, które posiadamy. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów jest najlepszym prz... zobacz szczegóły wpisu »

Adr Łódź

Adr Łódź »

Jesteśmy firmą z Łodzi świadczącą usługi w zakresie szkoleń ADR dla kierowców, którzy pragną zdobyć uprawnienia do przewożenia materiałów niebezpiecznych. Specjalizujemy się w szkoleniu podstawowym ADR, jak również szkoleniach specjalistycznych. Korzystając z naszych usług, poszerzycie Państwo swoje kwalifikacje zawodowe i będziecie mieli większe szanse za zwiększenie zarobków zarówno w Polsce, jak i pozostałych krajach Unii Europejskiej. Organizowane przez nas szkolenie ADR zakończą Państwo egzaminem pozwalającym na zdobycie odpowiednich uprawnień. Zapraszamy do skorzystania z kursu. ... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej Fal »

FallWork Sp. z o. o. działa jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej pod nr. 6231. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy. Oferujemy rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych oraz obsługę rekrutacji stałych i specjalistycznych. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Z drugiej strony FallWork jest otwarty również na osoby poszukujące pracy. Na bieżąco publikujemy aktualne ogłoszenia z różnych regionów Polski, a także z zagranicy. Niezależnie, czy chodzi o stanowiska kierownicze, czy o pracę tymczasową dla studentów, każda oferta jest sprawdzona, bezpieczna i legalna. Główna siedz... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: