vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Biznes

diamenty

diamenty »

Przedsiębiorstwo Gemur para się w sprzedaży brylantów i również metali szlachetnych. W ofercie znajdują się m. in. diamenty surowe, brylanty inwestycyjne, drogie kamienie, metale szlachetne, bursztyny, wyroby jubilerskie, sprzęt gemmologiczny a oprócz tego sporo więcej. Oferowane produkty są połączeniem doskonałej jakości i przystępnych cen. Ponadto, zakład oferuje fachowy skup diamentów, tj. brylanty, szlifowane, diamenty jubilerskie, surowe diamenty. Zakres usług obejmuje również wycenę brylantów i również kamieni szlachetnych, i również konsulting wykwalifikowanych ekpertów. Gemur jest także organizatorem szkoleń i również kursów z zakresu brylantów, kamieni szlachetnych, pereł a także substancji pochodzenia organicznego. Kurs prowadzone są przez najlepszych specjali... zobacz szczegóły wpisu »

worki foliowe | www.gabo-opakowania.pl

worki foliowe | www.gabo-opak »

Firma Gabo własne usługi kieruje do wszystkich tych, którzy potrzebują dobrej jakości opakowań. Produkowane przez firmę artykuły są dość różnorakie, a do obszernego asortymentu zaliczają się w tym także: torby, worki opakowaniowe, folie a także inne. We wszystkich z tych kategorii są specjalne modele. Torby mogą być np z rączką czy też w kształcie tzw koszulki. O ile ktokolwiek byłby tym zainteresowany, to na takiej torbie zrobione mogą zostać także nadruki. Przykładowe typy worków to choćby: worek z nakładką, worek z taśmą klejącą, która służy do jego zamykania czy też taki z zakładkami. W tym przedsiębiorstwie można dostać także taśmy ostrzegawcze. Ma ona również obszerną propozycję w temacie recyklingu, dlatego że przedsiębiorstwo para się nim na najróżniejsze sposob... zobacz szczegóły wpisu »

agencja reklamowa Poznań

agencja reklamowa Poznań »

Istniejemy od kwietnia 2002 roku. Jesteśmy grupą zaangażowanych specjalistów od lat zajmujących się projektowaniem i robieniem profesjonalnych strategii i kluczy marketingowych dla firm różnych branż w Polsce i za granica. Mamy erudycję, empiria i wynalazcze podejście do tematu. Najważniejsze jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Poznańska agencja reklamowa Fresh Studio, to zbiór młodzieńczych, ambitnych i prężnych ludzi, których pasja jest reklama. Projektujemy wszelkiego rodzaju materiały kreujące wizerunek firm i produktów... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 68 · 69 · 70 · 71 · następna strona »

Biznes - nowa strona:

Podaj adres: