vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Broker ubezpieczeniowy

Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia firm

Broker ubezpieczeniowy - ubez »

UBEZPIECZENIE UTRATY DOCHODU - jako broker ubezpieczeniowy oferujemy wyjątkowe warunki szczególne dla lekarzy zatrudnionych na podstawie umowy o pracę zgodnie z programem Lloyds - najstarsza instytucja ubezpieczeniowa na świecie W ofertach ubezpieczycieli pojawia się coraz więcej wyrafinowanych produktów ubezpieczeniowych co powoduje, że skuteczne ubezpieczenie przedsiębiorstwa jest procesem skomplikowanym i trudnym, angażującym czas wielu pracowników Państwa firmy. W razie szkody właściwy opis przyczyny szkody i pełny monitoring jej likwidacji bardzo często nadmiernie angażuje pracowników firmy. Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Chroni Twój pojazd przed konsekwencjami uszkodzenia, zniszczenia lub utraty. Zakres ochrony ustalany jest na podst... zobacz szczegóły wpisu »

www.uniqa.pl

www.uniqa.pl »

Każda podróż wymaga odpowiedniego przygotowania. Z tego względu warto skorzystać z oferty firmy ubezpieczeniowej. Radość odkrywania, to propozycja przygotowana przez firmę Uniqa i jest skierowana do osób, które wybierają się w podróż zagraniczną. Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów (MINI, MAXI lub MEGA), dzięki czemu oferta firmy pozwala spełnić indywidualne oczekiwania każdego turysty. ... zobacz szczegóły wpisu »

odszkodowania powypadkowe Gdańsk

odszkodowania powypadkowe Gda »

Ancora to ludzie, którzy pomagają Wam odebrać należne Wam pieniądze. Bezbłędnie zdajemy sobie sprawę, ile razy padamy ofiarą różnorakich oszustów, w tym firm ubezpieczeniowych. Zdarzył Wam się wypadek i również powinniście z tego tytułu uzyskać niemałe pieniądze, aczkolwiek ubezpieczyciel chce tą kwotę znacznie zaniżyć? Nic dziwnego. Wiele przedsiębiorstw stosuje takie praktyki, chcąc jak najwięcej zaoszczędzić. Aczkolwiek nie można pozwalać na takie praktyki. Obecnie możecie polegać na nas - na ludzi, którzy pomogą Wam uzyskać odpowiednie odszkodowania. Współpracujemy jedynie z najlepszymi prawnikami oraz radcami prawnymi, z najróżniejszych kancelarii, którzy zawsze skutecznie dochodzą waszych prac. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, a my niezwykle chętnie zapozn... zobacz szczegóły wpisu »

Broker ubezpieczeniowy - nowa strona:

Podaj adres: