vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia firm

Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia firm PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

UBEZPIECZENIE UTRATY DOCHODU - jako broker ubezpieczeniowy oferujemy wyjątkowe warunki szczególne dla lekarzy zatrudnionych na podstawie umowy o pracę zgodnie z programem Lloyds - najstarsza instytucja ubezpieczeniowa na świecie W ofertach ubezpieczycieli pojawia się coraz więcej wyrafinowanych produktów ubezpieczeniowych co powoduje, że skuteczne ubezpieczenie przedsiębiorstwa jest procesem skomplikowanym i trudnym, angażującym czas wielu pracowników Państwa firmy. W razie szkody właściwy opis przyczyny szkody i pełny monitoring jej likwidacji bardzo często nadmiernie angażuje pracowników firmy. Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Chroni Twój pojazd przed konsekwencjami uszkodzenia, zniszczenia lub utraty. Zakres ochrony ustalany jest na podstawie Twojego wniosku. Jeśli opowiesz nam o sobie i Twoim samochodzie przedstawimy Ci kilka opcji ubezpieczenia Twojego wymarzonego auta. INDYWIDUALNE UBEZPIECZENIE GWARANCJA RENTY - Ochroną ubezpieczeniową jest objęte: życie ubezpieczonego, wypłata renty. Składka za ubezpieczenie zależy od klasy ryzyka, liczby zatrudnionego personelu, w tym osób na kontraktach i umowach cywilno-prawnych oraz od przebiegu ubezpieczenia w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Stale rosnący portfel zamówień, a także ranga i wysokie wymagania naszych Klientów stworzyły konieczność stałego uzupełniania wiedzy i rozszerzania działalności brokerskiej o nowe usługi i produkty ubezpieczeniowe.

Oceń ten wpis

Ocena: 1.5/10 (21 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Blog Finanse w skrócie

Blog Finanse w skrócie »

Jestem doradcą kredytowym i dlatego codziennie z uwagą śledzę najważniejsze zmiany zachodzące na rynku finansowym, w bankowości i na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Od pewnego czasu te wszystkie istotne wiadomości zamieszczam na moim blogu Finanse W skrócie .pl (zobacz www.finansewskrocie.pl). Zależy mi na tym, aby przedstawiać możliwie jak najbardziej konkretnie wszystkie ważne aktualności z branży finansowej i rynku nieruchomości, tak aby osoby zainteresowane tą tematyką mogły łatwo śledzić wszelkie ważne wydarzenia i zmiany na tych rynkach. Finanse to poza kwestiami czysto zawodowymi również moja wielka pasja, tak więc z wielką przyjemnością redaguje tego bloga. Publikuje na nim wpisy dotyczące kredytów hipotecznych i kredytów gotówkowych, kredy... zobacz szczegóły wpisu »

www.uniqa.pl

www.uniqa.pl »

Każda podróż wymaga odpowiedniego przygotowania. Z tego względu warto skorzystać z oferty firmy ubezpieczeniowej. Radość odkrywania, to propozycja przygotowana przez firmę Uniqa i jest skierowana do osób, które wybierają się w podróż zagraniczną. Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów (MINI, MAXI lub MEGA), dzięki czemu oferta firmy pozwala spełnić indywidualne oczekiwania każdego turysty. ... zobacz szczegóły wpisu »

odszkodowania powypadkowe Gdańsk

odszkodowania powypadkowe Gda »

Ancora to ludzie, którzy pomagają Wam odebrać należne Wam pieniądze. Bezbłędnie zdajemy sobie sprawę, ile razy padamy ofiarą różnorakich oszustów, w tym firm ubezpieczeniowych. Zdarzył Wam się wypadek i również powinniście z tego tytułu uzyskać niemałe pieniądze, aczkolwiek ubezpieczyciel chce tą kwotę znacznie zaniżyć? Nic dziwnego. Wiele przedsiębiorstw stosuje takie praktyki, chcąc jak najwięcej zaoszczędzić. Aczkolwiek nie można pozwalać na takie praktyki. Obecnie możecie polegać na nas - na ludzi, którzy pomogą Wam uzyskać odpowiednie odszkodowania. Współpracujemy jedynie z najlepszymi prawnikami oraz radcami prawnymi, z najróżniejszych kancelarii, którzy zawsze skutecznie dochodzą waszych prac. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, a my niezwykle chętnie zapozn... zobacz szczegóły wpisu »