vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Kredyty

Kredyt bez bik

Kredyt bez bik »

BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej to coraz popularniejsza placówka, dzięki której banki oraz Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe posiadają dostęp do informacji o regulowanych oraz niespłacanych świadczeniach pieniężnych. Banki oraz Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe dostają informacje dotyczące niespłaconych zobowiązań oraz nieuregulowanych świadczeń pieniężnych. Kredytowanie z wyłączeniem BIK oznacza, że ma się możliwość otrzymać pożyczkę i kredytowanie w banku z wyłączeniem sprawdzenia wiarygodności pieniężnej. Umożliwia to otrzymanie pożyczki także jeśli ma się jakieś długi. Kredytowanie z wyłączeniem Biura Informacji Kredytowej jest doskonałą okazja!... zobacz szczegóły wpisu »

Dotacje na solary

Dotacje na solary »

Aktualne informacje na temat możliwości uzyskania dopłat do kolektorów słonecznych. Wygodny kalkulator dopłat 45% z NFOŚiGW, pomoc w doborze zestawu słonecznego, niezbędne dokumenty do pobrania, porady. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze oferty banków

Najlepsze oferty banków »

Najlepsze konta bankowe - porównanie rachunków bankowych on line - porównanie ofert banków. Proponujemy też najkorzystniejsze konta studenckie oraz darmowe konta bankowe. W naszym portalu dowiesz się także gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, a również gdzie pożyczyć oraz na jakich warunkach finanse. Zapraszamy do naszego portalu po informacje z obrębu bankowości i finansów. Polecamy również atrakcyjne artykuły oraz newsy bankowe oraz forum bankowe, na którym wszyscy mogą wymienić się przeżyciami związanymi z bankami i ich ofertą. Nie czekaj dłużej - z nami wybierzesz lepszy bank i ofertę!... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Kredyty - nowa strona:

Podaj adres: