vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Szczecin

Ubezpieczenia Szczecin »

Ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny. Jest to bardzo atrakcyjna ochrona ubezpieczeniowa, która gwarantuje bezpieczeństwo finansowe całej rodziny. Zdecydowanie, gdy mamy kredyt hipoteczny na takie ubezpieczenia szczecin powinniśmy się zdecydować bez dwóch zdań. W takiej umowie określona jest sytuacja finansowa ubezpieczonego oraz to z jakich możliwości może on skorzystać. Dzięki temu, wszystko jest jasne i klarowne. Może się cieszyć z tak dobrego zabezpieczenia jakie uzyskamy dzięki temu ubezpieczeniu. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda nam się uzyskać. Zawsze możesz porównać oferty 25 towarzystw ponieważ mamy na naszej stronie kalkulator oc... zobacz szczegóły wpisu »

ubezpieczenie dziecka w szkole

ubezpieczenie dziecka w szkol »

Ubezpieczamy Dziecko - Do czasu… No właśnie, najprostsze zwichnięcie nogi, złamanie ręki, poparzenie u dziecka powoduje, że zaczynamy się dopytywać o szczegóły. Jakie jest nasze zdziwienie gdy za powyższe zdarzenia otrzymujemy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a za całkowite trwałe kalectwo dziecka np. 10 000zł!!! Wtedy dopiero widzimy, że świadczenie w wysokości 100zł za 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu jest niewystarczające na pokrycie różnego rodzaju wydatków. Gdy dodamy do tego następcze wypadkowi koszty leczenia i rehabilitacji, to łatwo jest dojść do wniosku, iż ubezpieczenie po prostu nie spełniło swojej funkcji. Zdarza się też, że nasze dziecko uczęszcza na szkolne lub pozaszkolne zajęcia sportowe. Już po wypadku dowiadujemy się, że tzw. wyczynowe uprawia... zobacz szczegóły wpisu »

najlepsze pakiety medyczne dla firm

najlepsze pakiety medyczne dl »

Przedsiębiorstwo Pro Plus współpracuje z firmami z gałęzi ubezpieczeń. Nasze przedsiębiorstwo działa w tej gałęzi już od roku 1995. Przez ten czas poznaliśmy wymagania Klientów oraz branżę a oprócz tego wypracowaliśmy sobie efektywną strategię działania. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów. Nasza oferta to atrakcyjne pakiety medyczne zarówno dla Klientów indywidualnych ale również firm. W naszej propozycji dostępne są zarówno ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, różnego rodzaju programy zdrowotne, życiowe, czy też pakiety zawierające opiekę szpitalną. ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Ubezpieczenia - nowa strona:

Podaj adres: