vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Dom

Tutaj wstaw opis kategorii Dom

Dom - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Masterfol centrum budowlane

Masterfol centrum budowlane »

Masterfol to hurtownie budowalna znajdująca się w Nowym Sączu. Jeżeli poszukujesz materiałów niezbędnych do wybudowania domu lud do remontu pomieszczeń, skorzystaj z oferty Masterfol. Sklep budowlany oferuje takie produkty jak: gładzie, gipsy, styropian, farby, geowłókninę, akcesoria do suchej zabudowy, kostkę brukową i wiele innych materiałów niezbędnych do prac wykończeniowych, remontowych lub budowlanych. Skontaktuj się z przedstawicielami, którzy doradzą Ci w wyborze jak najlepszych materiałów. ... zobacz szczegóły wpisu »

odśnieżanie Gdańsk

odśnieżanie Gdańsk »

Miejsca zielone takie jak ogrody to nie tylko ozdoba, ale także sposób na niezły relaks. Wszelako aby bezbłędnie spełniały swoje funkcje, należy o nie raczej dbać. Konserwacja ogrodów to jedna z głównych usług, jakie oferuje profesjonalna przedsiębiorstwo. Fachowo zajmie się trawnikiem, krzewami, żywopłotami, sadzeniem, sprzątaniem, pieleniem, zabiegami ochronnymi oraz profilaktycznymi, i również konserwacją systemu nawadniającego. Konserwacja ogrodów obejmuje również wycinkę drzew. Na kompleksową propozycję firmy składają się także takie usługi jak odśnieżanie, kompleksowe sprzątanie na terenach wspólnot mieszkaniowych w Trójmieście oraz dezynfekcja metodą opryskową, zamgławianie i ozonowanie. Długoletnie doświadczenie a oprócz tego odpowiednio wykwalifikowana kadra wp... zobacz szczegóły wpisu »

klimatyzacja Ząbkowice Śląskie kompleksowo

klimatyzacja Ząbkowice Śląski »

Instalux z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich zajmuje się montażem instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych a oprócz tego wentylacyjnych. Działa na terenie całego miasta oraz okolic. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia staranną a oprócz tego terminową realizację każdego zlecenia. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami do projektowania instalacji oraz kierowania pracami. Jakkolwiek główną specjalizacja firmy stanowi klimatyzator, jej montaż i naprawa Instalux proponuje w dużej mierze więcej. Instaluje kotłownie grzewcze, pompy ciepła, systemy wentylacji a oprócz tego rekuperacji. Wykonuje także inne instalacje sanitarne i świadczy usługi koparką. Dzięki współpracy z renomowanymi dystrybutorami urządzeń, gwarantuje duży wybór niezawodnych klimaty... zobacz szczegóły wpisu »

Dom - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: