vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Edukacja

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Uprawnienia do obsługi wózków »

W Centrum Szkoleń, od ponad 16 lat zajmujemy się, szkoleniami zawodowymi. Specjalizujemy się jednak, w szkoleniu przyszłych operatorów UTB, na których jest obecnie, ogromne zapotrzebowanie, w związku z szybkim rozwojem branży logistycznej. Centrum Szkoleń, od szesnastu lat szkoli przyszłych operatorów UTB. Tak długi czas funkcjonowania naszej firmy, spowodował to, iż nasze ogromne doświadczenie, powoduje sprawne działanie Centrum Szkoleń, co powoduje ogromne zadowolenie naszych Klientów. ... zobacz szczegóły wpisu »

szkoła języka angielskiego Łódź

szkoła języka angielskiego Łó »

Szkoła Językowa Perfekt OK to działająca od 2001 roku szkoła językowa w Łodzi, w której znajdziesz najlepszych lektorów i szeroki wybór kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Placówka oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego a także naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego lub chińskiego. Lektorzy prowadzą kurs z języka polskiego dla obcokrajowców. Nasi publiczność wybierają nasza szkołę przez wzgląd na dogodną lokalizację w główny punkt Łodzi, przyjazną atmosferę albo przystępne ceny a oprócz tego zniżki. Między naszych lektorów nie brakuje absolwentów filologii oraz native speaker-ów. Regularnie się dokształcają, rozwijają swój warsztat pracy, uczestniczą w szkoleniach i również konferencjach branżowych. L... zobacz szczegóły wpisu »

webporadnik.pl

webporadnik.pl »

Dla wszystkich osób, które szukają w sieci nietuzinkowych ciekawostek, potrzebują rzeczowych i konkretnych porad, a także chcą spędzić miło czas na czytaniu interesujących opinii, powstał portal Webporadnik. Wartościowe treści, zostały podzielone na kilkanaście kategorii, w których każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. Przejrzysta forma, niezwykle wciągające artykuły oraz wyjątkowy design, sprawiają, że grono osób odwiedzających stronę, stale rośnie. Webporadnik to najlepsze źródło wiedzy w Internecie. ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: