vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Przedszkole Wilanów

Przedszkole Wilanów PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Radosne Przedszkole to placówka zlokalizowana na warszawskim Wilanowie. Nasze przedszkole to jedno z najlepszych przedszkoli niepublicznych w stolicy, zapewniające bezpieczeństwo, świetną zabawę, wysoki poziom nauczania i zadowolenie uczęszczających do nas dzieci. Naszym najważniejszym celem jest sprawienie, aby każde dziecko które uczęszcza do Radosnego Przedszkola czyniło to ze szczerą chęcią i uśmiechem na ustach. Konsekwencją takiego podejścia do naszej pracy jest zadowolenie, satysfakcja i komfort psychiczny rodziców. Serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki do Radosnego Przedszkola.

Oceń ten wpis

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

troskliwa opieka nad dzieckiem Piaseczno

troskliwa opieka nad dzieckie »

Od wielu lat nasza placówka para się organizowaniem opieki nad dziećmi w wieku od 1 do 4 lat. Jednostka naszej firmy jest w Piasecznie niedaleko Warszawy. Zatrudniamy doświadczoną ekipę specjalistów co gwarantuje zadowolenie z realizowanych przez nas usług. Osobom korzystającym z naszych usług oferujemy prawdopodobieństwo rozliczenia się za godziny spędzone u nas a oprócz tego kolumna zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni kontent. Przykładowe kurs z jakich mogą skorzystać dzieci w ciągu pobytu u nas to zabawy rytmiczne, gimnastyka, zajęcia muzyczne, malowanie, wykształcenie języka angielskiego i również multum innych. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym usługom latorośl rozwinie się. Należa... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Montessori Kraków

Przedszkole Montessori Kraków »

Krakowskie Przedszkole Montessori proponuje zapisy dzieciom w wieku 3-5 roku życia. Naszym priorytetem jest wielokierunkowy rozwój dziecka opierając się na myśli Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W naszym prywatnym przedszkolu dbamy o naukę języka angielskiego, mamy również autorską metodę rozwoju związanego z życiem psychicznym i społecznym dziecka. Placówka pracujemy w oparciu o znaną i cenioną na całym świecie pedagogikę Montessori. Maria Montessori (1870-1952) to pochodząca z Włoch lekarka, pedagog. Jedna z wielu wybitnych projektodawczyń wychowania przedszkolnego. Kreatorka „metody Montessori”, skupia się przede wszystkim na swobodzie dziecka i wykształceniu jego zmysłów. Dzieci pracują według własnego tempa i możliwości, podejmując zadania, do kt... zobacz szczegóły wpisu »

webporadnik.pl

webporadnik.pl »

Dla wszystkich osób, które szukają w sieci nietuzinkowych ciekawostek, potrzebują rzeczowych i konkretnych porad, a także chcą spędzić miło czas na czytaniu interesujących opinii, powstał portal Webporadnik. Wartościowe treści, zostały podzielone na kilkanaście kategorii, w których każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. Przejrzysta forma, niezwykle wciągające artykuły oraz wyjątkowy design, sprawiają, że grono osób odwiedzających stronę, stale rośnie. Webporadnik to najlepsze źródło wiedzy w Internecie. ... zobacz szczegóły wpisu »