vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Ranking uczelni

Ranking uczelni PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Jesteśmy stale uaktualnianym rejestrem skupiającym szkoły pomaturalne z całej Polski (uczelnie Kraków, Bydgoszcz, Wrocław i inne) i Europy (Londyn, Wiedeń, Lizbona). Nasza baza danych służy przyszłym studentom w wyborze ich wymarzonego kierunku. Oprócz informacji o szkołach (publicznych i prywatnych) i dostępnych kierunkach, katalog zawiera opisy miast, artykuły odnośnie nauki na wyższej uczelni i inne pomoce użyteczne przy podjęciu decyzji na jaką uczelnię się wybrać.

Oceń ten wpis

Ocena: 1.5/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Studia Wrocław

Studia Wrocław »

Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Spośród tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Serwis stanowi źródło aktualnych informacji o procesie rekrutacji. Inne działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Strona WSH zawiera również ważne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier... zobacz szczegóły wpisu »

Praktyki

Praktyki »

Jeśli jesteś studentem i szukasz praktyk zawodowych, zapraszamy do odwiedzenia serwisu Intern.pl. Serwis stanowi bazę ofert proponujacych praktyki studenckie oraz staże. Korzystając z naszej wyszukiwarki, można szybko znaleźć najlepszą dla siebie ofertę. Jeśli więc pragniesz podszkolić się w przyszłym zawodzie, masz najlepszą okazję, by otworzyć sobie potencjalne drzwi do kariery.... zobacz szczegóły wpisu »

Socjologia studia

Socjologia studia »

Naszym misją jest adekwatne dostosowanie oferty do potrzeb studentów. Pragniemy tworzyć szkołę wyższą, która jest nowoczesna. Przez dwa miesiące na danych kierunkach jest szansa bezpłatnego studiowania. W swojej ofercie mamy takie kierunki jak informatyka czy administracja. Oferowane socjologia studia utworzone zostały z myślą o wymagających klientach. Chętnych zamierzających podjąć naukę zapraszamy na naszą stronę internetową.... zobacz szczegóły wpisu »