vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Ranking uczelni

Ranking uczelni PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Jesteśmy stale uaktualnianym rejestrem skupiającym szkoły pomaturalne z całej Polski (uczelnie Kraków, Bydgoszcz, Wrocław i inne) i Europy (Londyn, Wiedeń, Lizbona). Nasza baza danych służy przyszłym studentom w wyborze ich wymarzonego kierunku. Oprócz informacji o szkołach (publicznych i prywatnych) i dostępnych kierunkach, katalog zawiera opisy miast, artykuły odnośnie nauki na wyższej uczelni i inne pomoce użyteczne przy podjęciu decyzji na jaką uczelnię się wybrać.

Oceń ten wpis

Ocena: 1.3/10 (4 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gotowe prace dyplomowe

Gotowe prace dyplomowe »

Witamy w naszym serwisie, dedykowanym dla studentów, przed którymi stoi trudne zadanie napisania pracy dyplomowej. Nasza baza zawiera gotowe prace magisterskie oraz gotowe prace licencjackie. Oferowane przez nas gotowe prace zawierają wszystkie niezbędne elementy zaczynając od spisu treści, przez bibliografię, kończąc na wykresach i schematach. Pamiętaj - z nami żadna praca magisterska czy praca licencjacka nie jest straszna! Już teraz wejdź i zapoznaj się z naszą ofertą. Wszystkie gotowe prace w ciekawych i konkurencyjnych cenach.... zobacz szczegóły wpisu »

Studia Wrocław

Studia Wrocław »

Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Spośród tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Serwis stanowi źródło aktualnych informacji o procesie rekrutacji. Inne działy serwisu poświęcone są przedstawieniu sylwetek pracowników, bibliotece. Strona WSH zawiera również ważne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego. Integralną częścią serwisu jest Biuro karier... zobacz szczegóły wpisu »

Socjologia studia

Socjologia studia »

Naszym misją jest adekwatne dostosowanie oferty do potrzeb studentów. Pragniemy tworzyć szkołę wyższą, która jest nowoczesna. Przez dwa miesiące na danych kierunkach jest szansa bezpłatnego studiowania. W swojej ofercie mamy takie kierunki jak informatyka czy administracja. Oferowane socjologia studia utworzone zostały z myślą o wymagających klientach. Chętnych zamierzających podjąć naukę zapraszamy na naszą stronę internetową.... zobacz szczegóły wpisu »