vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Szkoły

pedicure

pedicure »

Makijaż fantazyjny, niby nie jest konieczny do codziennego życia, ale dobrze jest pokazać się w sylwestra lub w w karnawale na zabawie w takim makijażu. Więcej niż pewne, że koleżanki będą nam zazdrościły oryginalnego ubioru co można połączyć z tym niesamowitym makijażem. Także miedzy innymi tego typu makijażu uczy szkoła makijażu, której witrynę masz okazję odwiedzić i zapisać się na listę uczestników kursów. Przy tego typu makijażu mamy wielkie możliwości, wszystkie triki są w porządku,ponieważ rysunek może przejść na twarz czy tez dekolt, możemy umieścić cekiny, teatralne rzęsy, zastosować piórka. Makijaż powinien brać pod uwagę ubiór lub charakter przedstawianej epoki. Dla zachowania całości wymagana jest adekwatna fryzura, tutaj także możemy dokleić różnego typu br... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia sprzedaż

Szkolenia sprzedaż »

SalesNews.pl - portal o sprzedaży, szkolenia sprzedaż, szkolenia dla firmszkolenia sprzedażowe, praca dla specjalistów i menedżerów sprzedaży, negocjacje, techniki sprzedaży, psychologia sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą, marketing i sprzedaż. Nasza strona internetowa jest idealną pomocą w branży marketingowej. Przedstawiamy niezwykłe szkolenia biznesowe, m.in. kursy menadżerskie, negocjacyjne czy akademia sprzedaży to najczęściej wybierane szkolenia. Mamy doskonale przeszkoloną kadrę pracowników, która swoim doświadczeniem i zaangażowaniem zapewniają powodzenie przeszkoleń. U nas znajdziesz szkolenia dla firm i porady doświadczonych menadżerów i sprzedawców. Wejdź na salesnews.pl i zobacz co mamy Ci do zaoferowania!... zobacz szczegóły wpisu »

szkoły policealne

szkoły policealne »

Niepubliczna Szkoła Biznesu a także Policealna Szkoła Zawodowa to szkoły przygotowujące do pracy w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, gabinetach masażu, fizjoterapii, pracowniach protetycznych, aptekach i również szpitalach. Uczniowie do wyboru mają 12 różnych kierunków: asystentka stomatologiczna, technik administracji, higienistka stomatologiczna, technik masażysta, technik stomatologiczny, terapeuta zajęciowy, obrońca medyczny, technik rachunkowości, technik komputerowiec, technik farmaceutyczny, piastunka dziecięca, opiekun w domu pomocy społecznej. Kurs prowadzone przez doświadczonych nauczycieli szkół wyższych odbywają się w piątki po południu, soboty a także niedziele. Nauka na poszczególnych kierunkach trwa dwanaście miesięcy (2 semestry) czyli dwójka ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Szkoły - nowa strona:

Podaj adres: