vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Firmy wg Branż

Tutaj wstaw opis kategorii Produkcja przemysłowa

Firmy wg Branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

badania ultradźwiękowe

badania ultradźwiękowe »

Firma Koli funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Kieruje swoją propozycję do klientów biznesowych zainteresowanych fachowym wsparciem w bezpiecznej eksploatacji konstrukcji przemysłowych z metalu. Główną specjalność przedsiębiorstwa stanowią pomiary a także badania nieniszczące dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego, energetyki a także nie tylko. Koli realizuje je metodą wizualną, magnetyczno-proszkową a także elektromagnetyczną. Oferta obejmuje również badania ultradźwiękowe za pomocą defektoskopu. Dodatkowo firma prowadzi aktywność handlową. Dysponuje szerokim asortymentem produktów przeznaczonych dla laboratoriów badań nieniszczących a także działów kontroli jakości. W zakres usług wchodzą programy szkoleniowe a oprócz tego egzaminy dla inspektorów oraz operatorów pom... zobacz szczegóły wpisu »

fleksograficzne maszyny drukujące

fleksograficzne maszyny druku »

Artykuły związane z fleksografią nie są oferowane w pierwszym lepszym sklepie. Z tej przyczyny istnieje stałe zapotrzebowanie na usługi świadczone przedsiębiorstwo jakim jest Flekso Serwis. Flekso Serwis to firma polska z wieloletnim stażem w swojej branży. Działa na rynku krajowym od długich dekad a oprócz tego dzięki temu może zagwarantować swoim klientom wyjątkowo szeroką propozycję. Wyszukać w niej można fleksograficzne maszyny drukujące, wałki rastrowe pochodzące od firmy Anilox, oraz dużo więcej innych towarów. Flekso Serwis zawsze stawia na wysoką jakość, dlatego też w asortymencie firmy można znaleźć jedynie najlepsze towary. Dostępne są tam w korzystnych cenach, co jest dodatkowym plusem korzystania z oferty tej firmy. Wszystko to sprawia, że gdy chodzi o usług... zobacz szczegóły wpisu »

staranne kierowanie robotami budowlanymi z zakresu melioracji wodnych

staranne kierowanie robotami »

Biuro Projektowo Usługowe MALDREN jest powszechnie uznawane za jedną z najlepszych firm krajowych, trudniących się budownictwem wodnym. Dlatego że jest to branża trochę rzadka, przedsiębiorstwo ta nie może narzekać na niedostatek nowych zleceń a także projektów. W swojej propozycji MALDREN oferuje w tym także przygotowywanie operatów wodnoprawnych a także tworzenie nowych projektów z zakresu budownictwa wodno melioracyjnego a oprócz tego wodnego. Priorytetem w działalności firmy MALDREN jest pewność, że wszyscy usługobiorcy są usatysfakcjonowani z jakości wykonanych usług. Dlatego też firma zawsze dokłada wszelkich starań, by każdy projekt był skończony zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Doświadczony personal zapewnia, że jakość obsługi klienta zupełnie nie ulega ob... zobacz szczegóły wpisu »

Firmy wg Branż - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: