vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Agencje nieruchomości

Lokale do wynajęcia, powierzchnie handlowe w Tarnobrzegu

Lokale do wynajęcia, powierzc »

Wynajem powierzchni handlowej - Andbud Salon Wnętrz w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika. Bogata ekspozycja, nowoczesny obiekt z dużą powierzchnią ekspozycyjną. Wynajem lokali handlowych, do wynajęcia I i II piętro - lokale i powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg, Podkarpackie. Łatwo dostępne parkingi, obiekt ma 3 kondygnacje które mają ponad 2000 m2. Centrum wnętrz - sklepy, lokale do wynajęcia, powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg - wynajem powierzchni handlowych. Click - sprawdź ofertę i zobacz co polecamy, zapraszamy. ... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami Radom

Profesjonalne zarządzanie nie »

Funkcjonowanie spółki MSM obejmuje wycenę a także obsługę nieruchomości przeważnie na terenie miasta Radomia a oprócz tego okolic. Przedsiębiorstwo posiada stosowne uprawnienia do świadczenia swoich usług. Rządzenie nieruchomościami obejmuje jak też czynności związane z reprezentowaniem właściciela przed najemcami i instytucjami. Usługi związane są przede wszystkim w wynajmem lokali, a także poborem czynszu i również ich rozliczaniem. Pracownicy przygotowują raporty dotyczące stanu technicznego powierzonych nieruchomości, oraz sprawozdań finansowych obejmujących kontaminacja przychodów i kosztów. Do tego do zadań firmy należy przeprowadzanie remontów a także prac konserwacyjnych. Ocena nieruchomości z kolei obejmuje działania zmierzające do odpowiedniego oszacowania jej... zobacz szczegóły wpisu »

nieruchomości Piaseczno

nieruchomości Piaseczno »

TEDEX Service Sp. z o. o. to doświadczony deweloper, który od 2001 roku daje własnym klientom konkurencyjne nieruchomości w bardzo przystępnej cenie. W naszej szerokiej propozycji znajdą Państwo nie tylko obiekty mieszkalne, ale również obiekty produkcyjne, biurowe, magazynowe a także stacje paliw płynnych. Jako jedna z nielicznych firm w kraju trudnimy się także całościową renowacją budowli pałacowych. Na naszej witrynie www możecie Państwo dowiedzieć się nieco więcej o naszej firmie a oprócz tego stricte zaznajomić się z najróżniejszymi inwestycjami. Bez ustanku idziemy za wszystkimi nowinkami w tematyce budowlanej, z tej racji staramy się zaproponować wszystkim klientom profesjonalne rozwiązania. Pomogliśmy znaleźć wymarzone lokum wielu naszym szczęśliwym klientom i ... zobacz szczegóły wpisu »

Agencje nieruchomości - nowa strona:

Podaj adres: