vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

bezpłatne ogłoszenia nieruchomości PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Firma Zielona Cegła to najlepszy portal, gdzie możecie umieścić bezpłatne ogłoszenia odnoszące się do sprzedaży nieruchomości. Sprzedawcom pomagamy zrealizować transakcje. Kupującym pomagamy zrealizować marzenia. O ile żadna ze stron nie zamierza płacić marży w biurze nieruchomości, to koniecznie powinna pomyśleć o tym, żeby odwiedzić nasz portal ogłoszeniowy cieszący się rosnącą popularnością w sieci. Zapraszamy do tego tak aby na bieżąco studiować zamieszczone u nas ogłoszenia. Wszystko zawsze na bieżąco aktualizujemy. Jeżeli udało Wam się sprzedać dom bądź mieszkanie przy naszej pomocy, to prosimy o kasowanie nieaktualnych ogłoszeń z serwisu. Sprzedaż? Dzierżawa? U nas zawsze znajdziecie idealne miejsce do zamieszkania na długi czas. Mamy najróżniejsze ogłoszenia, które zapewne będą pasowały do Waszych potrzeb. Zachęcamy!

Oceń ten wpis

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nieruchomości Świebodzin

Nieruchomości Świebodzin »

Prezentujemy stronę www przedsiębiorstwa Asbud. Firma ta posiada szerokie doświadczenie, co pozwala na świadczenie szerokiej puli usług. Wartym weryfikacji elementem oferty, jest profesjonalna hurtownia z budowlanymi produktami, która może się pochwalić świetnymi warunkami cenowymi. Znalezienie tej strony w sieci może być bardzo korzystne. Można to uczynić poprzez umieszczenie lokalnej frazy hurtownia budowlana Torzym lub hurtownia budowlana sulęcin. ASBUD spółka jawnaGronów 9c66-220 ŁagówTel. : +48 0 68 34 11 685Fax. : +48 0 68 34 11 686Tel. kom. : +48 669 30 40 20... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami Radom

Profesjonalne zarządzanie nie »

Funkcjonowanie spółki MSM obejmuje wycenę a także obsługę nieruchomości przeważnie na terenie miasta Radomia a oprócz tego okolic. Przedsiębiorstwo posiada stosowne uprawnienia do świadczenia swoich usług. Rządzenie nieruchomościami obejmuje jak też czynności związane z reprezentowaniem właściciela przed najemcami i instytucjami. Usługi związane są przede wszystkim w wynajmem lokali, a także poborem czynszu i również ich rozliczaniem. Pracownicy przygotowują raporty dotyczące stanu technicznego powierzonych nieruchomości, oraz sprawozdań finansowych obejmujących kontaminacja przychodów i kosztów. Do tego do zadań firmy należy przeprowadzanie remontów a także prac konserwacyjnych. Ocena nieruchomości z kolei obejmuje działania zmierzające do odpowiedniego oszacowania jej... zobacz szczegóły wpisu »

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii

Luksusowe nieruchomości w His »

Termin luksusowe można w wieloraki sposób interpretować. A tym bardziej jeżeli chodzi o nieruchomości. Co dla jednych jest luksusowe dla drugich będzie bardziej niż przeciętne. Ale warto zapoznać się z segmentem nieruchomości w Hiszpanii i porównać co znaczą luksusowe nieruchomości w Hiszpanii. Polskie biuro nieruchomości Home Marbella działające na południu kraju ma w ofercie naprawdę luksusowe nieruchomości w Hiszpanii w cenach powyżej 1 mln euro. Zapraszamy do Hiszpanii po dobre inwestycje. ... zobacz szczegóły wpisu »