vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Broker nieruchomości Poznań.

Broker nieruchomości Poznań. PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl od 1999 NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości Poznań, ubezpieczaniem mieszkań i domów (również na etapie budowy), sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków i lokali. Na stronie www biura pokazane są sprawdzone i aktualne oferty nieruchomości z Poznania i okolic. Firma od lat skutecznie pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Biuro nieruchomości DoradcaRN.pl działa w oparciu o umowy otwarte (bez wyłączności) oraz umowy na wyłączność. Wybór formy współpracy należy do klienta. Nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl od 1999, to bezpiecznie i profesjonalnie prowadzone transakcje na lokalnym rynku nieruchomości. Agencja nieruchomości chętnie i z powodzeniem współpracuje ze wszystkimi biurami w Poznaniu.

Oceń ten wpis

Ocena: 6.2/10 (5 głosów)

Komentarze:

 • REBROKER » Raportuj komentarz

  DoradcaRN.pl to nie tylko pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości w Poznaniu. To także ubezpieczenia nieruchomości prywatnych i firmowych - domów, mieszkań, budynków i lokali komercyjnych. Zapraszamy

  Data dodania: 01 05 2013
 • REBroker » Raportuj komentarz

  Skuteczność akcji marketingowych, potwierdzone kompetencje i rzetelność. Zaprasza pośrednik nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl od 1999

  Data dodania: 12 05 2013
 • doradca » Raportuj komentarz

  Inwestowanie w nieruchomości jest tak samo ryzykowne jak w akcje, kruszce czy inne. Trzeba się po prostu na tym znać, by nie ulec gorączce kredytowej (2006-2008) lub nie kupić "okazyjnie" nieruchomości od sprytnego oszusta. Kupując samochody często wspomagamy się znawcami z rodziny lub innymi, ale kupując mieszkanie czy dom czasem nie jesteśmy już tak przezorni.

  Data dodania: 22 02 2014

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mieszkania Warszawa sprzedaż

Mieszkania Warszawa sprzedaż »

Firma Elmes Invest oferuje państwu niezwykłe mieszkania i domy na sprzedaż w Warszawie i okolicach. Nowe osiedla budowane przez firmę to spokojne, miejsca gdzie można zarówno odpocząć jak i znaleźć rozrywki. Zapraszamy do współpracy z naszą instytucją.... zobacz szczegóły wpisu »

Oferty deweloperów Poznań

Oferty deweloperów Poznań »

Strona poświęcona tylko i wyłącznie najnowszym inwestycjom. Ukazane są ogłoszenia spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów jak też firm budowlanych. Na stronach zamieszczone są fotografie inwestycji wraz z przejrzystym opisem oraz rysunkami technicznymi, które odnoszą się do techniki budowy, położenia jak również sposobu wykończenia. Odwiedzający może skorzystać z wyszukiwarki żeby otrzymać listę ogłoszeń. Dzięki specjalnemu formularzowi można błyskawicznie zgłosić swoje ogłoszenie. Portal wchodzi w skład paru bardzo dużych portali z ofertami nieruchomości. Umożliwia to szybkie dotarcie do wiele innych ciekawych ofert. Portal umożliwia darmowe publikowanie nadesłanych treści. Jest też dodatkowa możliwość za małą opłatą oznaczenia własnej treści jako pozycja specjalna. Po... zobacz szczegóły wpisu »

Nieruchomości bez pośredników

Nieruchomości bez pośredników »

Zajrzyj do sieciowego serwisu totalnie darmowych ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości specjalnie działek, domów, mieszkań, pokoi oraz lokali. W tym portalu można dodatkowo wykupić reklamę działalności gospodarczej ze specyfikacją oferowanych usług związanych z branżą nieruchomości. Opublikowanie oferty jest całkiem darmowe, jedynie ogłoszenia promowane są dodatkowo płatne. Ogłoszenie wyróżnione umożliwia łatwiejsze i szybsze wyszukanie oferty w bazie serwisu. Przez to sprzedający zwielokrotnia szanse na dotarcie dużej ilości osób zainteresowanych przedstawioną w serwisie ofertą. Serwis jest rozdzielony na 6 działów: mieszkania, domy, lokale, działki, obiekty oraz dla studentów. Wpisy można filtrować ponad to korzystając z zaawansowanych mechanizmów wyszukiwarki... zobacz szczegóły wpisu »