vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Budownictwo

wysokiej klasy separatory tłuszczu

wysokiej klasy separatory tłu »

Każdy właściciel domku letniskowego, albo domu jednorodzinnego zna sprawę, jakim jest odprowadzanie ścieków. Nasza firma proponuje szamba najlepszej klasy, które zapewnią spokojne życie we własnym domostwie, bez zamartwiania się o niedogodnościach jakimi są nieczystości a oprócz tego ścieki. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarówno oczyszczania ścieków jak i również odnawialnych źródeł energii. Z tej przyczyny w naszej propozycji znajdą Państwo nie tylko przydomowe oczyszczalnie ścieków, czy pompy ciepła. Przedsiębiorstwo Pro-Tech proponuje lecz również wykonanie, ale i profesjonalne doradztwo zarówno w zakresie oczyszczania ścieków jak a także odnawialnych źródeł energii. Pomagamy przykroić odpowiednie rozwiązania każdemu naszemu klientowi, a następnie realizu... zobacz szczegóły wpisu »

Bonie

Bonie »

Boniowanie to wykonywanie ozdobnych rowków w elewacji w celu poprawy estetyki elewacji. Użycie boni wprowadza podziały, które uszlachetniają elewację i czynią ją ciekawą. Najważniejszym efektem boniowania jest optyczne obniżenie budynku. Metodę tę stosuje się już od starożytności, i nadal jest popularna. Firma Bella Plast oferuje kompletne systemy listew do wykonania boniowania – bonie (listwy do boniowania) z siatką i bez, kątowniki do boni, łączniki do boni, w tym łączniki krzyżowe. Wykonanie elewacji z użyciem naszych boni gwarantuje uzyskanie prostych i równych rowków w elewacji, odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne, wzmocni krawędzie rowka poprzez wprowadzenie listwy z twardego PCV, zapewni tańszy i szybszy montaż w porównaniu z „ręcznym” boniowaniem z użyci... zobacz szczegóły wpisu »

kompleksowy montaż paneli słonecznych

kompleksowy montaż paneli sło »

Jednym z czołowych krajowych producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z dziedziny systemów mocowań modułów fotowoltaicznych jest firma Energy5. Firma gwarantuje montaż paneli słonecznych w postaci konstrukcji naziemnych, dachowych lub elewacyjnych, bazując na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych a oprócz tego wysokich kompetencjach inżyniersko – projektowych. Do wytwórstwa prefabrykacji Energy5 stosuje profile do montażu modułów fotowoltaicznych z nowoczesną powłoką, której skład pozwala uzyskać najlepsze właściwości antykorozyjne. Uzupełnieniem oferty jest sposobność montażu modułów fotowoltaicznych z przeznaczeniem na miejsca parkingowe - system AUTOBOX. Z Energy5 to fachowe wsparcie i również gwarancja dobrej jakości przy maksymalnej efektywności ekono... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Podaj adres: