vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Budownictwo

sprawne czyszczenie wentylacji Katowice

sprawne czyszczenie wentylacj »

Firma PORKOM Sp. J. świadczy złożone usługi z zakresu kontroli, czyszczenia, oraz dezynfekcji instalacji wentylacyjnych. Przedsiębiorstwo ta jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek mechaniczne pranie wentylacji. Propozycja ta spotkała się z uznaniem klientów. Firma oferuje usługi na najlepszym poziomie, a są one dostosowane do potrzeb a także wymagań klientów. Takie podejście do potrzeb klienta spotyka się z uznaniem oraz zaufaniem. Czysta oraz poprawnie działająca wentylacja zapewnia powietrze wolne od wszelkich zanieczyszczeń, a z tej przyczyny zmniejsza zachorowalność osób które przebywają w pomieszczeniach. Nadto zmniejsza zużycie energii, zapewnia bezpieczeństwo pożarowe a także higienę pomieszczeń oraz przebywających w nich osób. Oferta Firmy PORKOM to: kontr... zobacz szczegóły wpisu »

wszelkiego typu prace ziemne Giżycko

wszelkiego typu prace ziemne »

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach ziemnych a także drogowych od wielu lat. W przedsiębiorstwie można zakupić zaprawy murarskie i również beton towarowy, zamówić rozładunek wagonów i rozbiórki oraz wyburzenia obiektów. Prace ziemne realizowane przez przedsiębiorstwo Walentynowicz to gwarancja terminowości, profesjonalizmu a oprócz tego użycia maszyn i również urządzeń dedykowanych odpowiedniemu typowi prac. Przygotowanie terenu pod inwestycje, robienie wykopów pod obiekty budowlane oraz drogi i również fundamenty to tylko przykłady prac, których podejmują się specjaliści z firmy. Na wyposażeniu firmy dostępne są innowacyjne maszyny i również urządzenia, które podołają nawet bardzo wymagającym zadaniom. Przedsiębiorstwo Walentynowicz wykonująca prace ziemne dysp... zobacz szczegóły wpisu »

wentylacja hybrydowa Wrocław

wentylacja hybrydowa Wrocław »

Zapraszamy do zapoznania się z działaniem systemu wentylacji hybrydowej o nazwie Hybryd16. System zapewnia efektywną wymianę powietrza w oparciu o wentylację grawitacyjną, a kiedy jest ona niewystarczająca, o niskociśnieniowych wentylator hybrydowy. Rozwiązanie jest niezawodne oraz nie działa w oparciu o istniejące warunki pogodowe. Poza tym gwarantuje ergonomiczność oraz niemal bezgłośną pracę wentylatorów. Więcej na temat wentylacji hybrydowej oraz Systemie Hybryd16 można przeczytać na stronie www. hybryd16. pl. ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 115 · 116 · 117 · 118 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Podaj adres: