vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Budownictwo

chłodnice wodne

chłodnice wodne »

Posiadająca ogromne doświadczenie w branży wentylacyjnej a także klimatyzacyjnej firma Eko Went działa na obszarze całej Europy. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych inwestycją w wysokiej klasy urządzenia szwedzkiej produkcji. Jako ich dystrybutor proponuje rozległy wybór energooszczędnych nagrzewnic kanałowych, central oraz wielu innych artykułów. Wieloraki wachlarz obejmuje agregaty chłodnicze a także chłodnice kanałowe, w tym zarówno chłodnice freonowe, jak i wodne. Składają się na niego również urządzenia grzewcze takie jak przenośne nagrzewnice powietrza, aparaty grzewcze ścienne i wymienniki ciepła. Spółka Eko Went proponuje doskonałej jakości centrale wentylacyjne i również klimatyzacyjne do obiektów sportowych, szkół, budynków mieszkalnych a ta... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczna hydroizolacja pod deski tarasowe

Specjalistyczna hydroizolacja »

Jeżeli mieszkamy w domu, w którym mamy balkony oraz tarasy, to pożądane byłoby je odpowiednio uszczelnić, to znaczy zabezpieczyć przed wodą pod bardzo dużym ciśnieniem a oprócz tego wilgocią. Nawiasem mówiąc służą hydroizolacje - doskonałej klasy, odporne także na mróz, materiały rodzaju sztywnego, które proponuje, działająca sprawnie od dwudziestu lat na rynku chemii budowlanej, kompetentna firma Ultrament. Hydroizolacja na balkony oraz tarasy to produkt, który można stosować nie tylko| na suche, lecz także na matowo-wilgotne podłoża. Ultrament pomoże prócz tego, m. in. w osuszaniu murów i ścian i również w naprawie i również renowacji dachów. Na domiar tego, co ważne, zagwarantuje wsparcie oraz doradzi w kwestiach technicznych każdemu klientowi w zależności do jego in... zobacz szczegóły wpisu »

Producent garaży Małopolska

Producent garaży Małopolska »

Główną specjalnością naszego przedsiębiorstwa są nowoczesne wiaty i również hale. Wykonujemy doskonałej klasy konstrukcje z popularnej blachy drewnopodobnej, lecz także w palecie RAL, która między naszych klientów cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Jako czołowy wytwórca wiat na rynku, możemy zaproponować swoim klientom korzystne ceny, szybki czas realizacji zleceń i również gwarancję. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na oryginalne a oprócz tego pomysłowe projekty wiat oraz hal. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami na rynku, z tej przyczyny na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową o nowe artykuły. Doświadczony fabrykant hal dzisiaj do Państwa dyspozycji. Namawiamy także do polubienia naszego prof... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 117 · 118 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Podaj adres: