vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Drukarnia

Tłoczenie płyt CD i DVD Nadruki na płytach Kopiowanie płyty CDR i DVDR

Tłoczenie płyt CD i DVD Nadru »

Oferujemy tłoczenie płyt cd i dvd lub kopiowanie płyt cd-r i dvd-r. Na wszystkich płytach wykonujemy kolorowe nadruki. Zapewniamy konfekcjonowanie i foliowanie gotowych produktów. Wykonujemy atrakcyjne prezentacje multimedialne jako zawartość nośników. Drukujemy różne rodzaje opakowań do płyt. Przygotowujemy grafikę na płyty i opakowania. Pomagamy przy tworzeniu grafiki. Także niskie nakłady. ... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny druk cyfrowy kujawsko pomorskie

Profesjonalny druk cyfrowy ku »

Jesteśmy firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w zakresie poligrafii. Działamy na rynku od 1990 roku i dzięki ten pora zgromadziliśmy bardzo duże przeżycie. Dziś zatrudniamy kilkadziesiąt osób o znacznych umiejętnościach potrafiących zrobić każdej usługi. Nasza propozycja obejmuje usługi takie jak druk offsetowy: kalendarzy, czasopism, katalogów, druk numeryczny czy też uszlachetnianie druków i mnogość innych usług. Blisko wykonywaniu naszych usług stosujemy dobrej jakości materiały takie jak papiery od gramatury 50g/m^2 a także kartony o grubości co najmniej 0, 6 milimetra. Z wykorzystaniem połączeniu wysokiej jakości materiałów i również doświadczenia jesteśmy przekonani, że jakikolwiek będzie w sumie rad z propozycji naszych usług. Na dodatek dysponujemy szeregie... zobacz szczegóły wpisu »

Koperty producent

Koperty producent »

Szczerze namawiamy wszystkich zainteresowanych do oglądania naszej sporej propozycji. Gdy są Państwu wymagane koperty w dość dużej liczbie, to firma Kuvert trudni się ich wytwarzaniem. Mamy dla zainteresowanych koperty we najróżniejszej wielkości. Specjalnie polecamy koperty ekologiczne. W proponowanej przez nasze przedsiębiorstwo ofercie znajdą Państwo wszelkie koperty bąbelkowe, które jak domniemamy spełnią Państwa nadzieje oraz oczekiwania. Bez zarzutu zdajemy sobie sprawę, że wysyłacie różnorakie rozmaitości o nienormowanych kształtach oraz wadze. Z tej przyczyny staramy się naszą propozycję dostosować do klienteli oczekiwań. Dajemy Państwu koperty luksusowe, bąbelkowe, supermocne, usztywniane, kartonowe, do pakowania maszynowego, do druku laserowego a także niemało... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 14

Drukarnia - nowa strona:

Podaj adres: