vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Formy rozdmuchowe HDPE, Producent Form Rozdmuchowych - BLASFORM

Formy rozdmuchowe HDPE, Producent Form Rozdmuchowych - BLASFORM PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE I OPRZYRZĄDOWANIE — BUTELKI, KANISTRY I INNE OPAKOWANIA

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i budowie form rozdmuchowych na butelki, pojemniki, kanistry i inne opakowania. Oferujemy także trzpienie rozdmuchowe i pozostałe oprzyrządowanie niezbędne do produkcji opakowań metoda rozdmuchu EBM. Wykonane przez naszą narzędziownię formy rozdmuchowe charakteryzują się wysoką jakością i żywotnością. Świadczymy serwis, naprawę, modyfikację, korekcję kształtu oraz konserwację form rozdmuchowych. Oferta dotyczy także form rozdmuchowych wykonanych w innych zakładach.

Nasza szczegółowa oferta to:

projektowanie designu opakowań (butelki kanistry, pojemniki)
wydruk 3D do akceptacji
projektowanie konstrukcji form rozdmuchowych z dostosowaniem do maszyny klienta
Wykonawstwo form rozdmuchowych
wdrożenie u klienta
Oferujemy:
formy rozdmuchowe HDPE, PP, PET-G
Formy dla pojemników o zmiennej pojemności i konfiguracji
noże odcinające
trzpienie rozdmuchowe
zbijaki
dysze ekstrudera
chwytaki
trzpienie chłodzące


Gwarantujemy najwyższą jakość, krótkie terminy oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz o szczegółowe zapoznanie się z naszą ofertą. blasform.eu

Czekamy na Państwa kontakt: info@blasform.eu

BLASFORM — PRODUCENT FORM ROZDMUCHOWYCH HDPE, PP, PET-G
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
tel: +48 22 382 16 60 mob: +48 516 600 101 mob: 515 33 00 33
e-mail: info@blasform.eu

Oceń ten wpis

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nowoczesna stacja transformatorowa - producent

Nowoczesna stacja transformat »

Oferujemy stacje transformatorowe naszej produkcji, zgodne ze specyfikacją inwestora. Od wielu lat zajmujemy się produkcją urządzeń energetycznych. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarantem profesjonalnego podejścia do każdej realizacji. Jeśli oczekujesz nowoczesności odwiedź naszą stronę internetową.... zobacz szczegóły wpisu »

Części wózki widłowe

Części wózki widłowe »

CROVORG Group, do której należy reklamowana strona, dystrybuuje wózki widłowe Cesab. Usługi, jak sprzedaż, ale też wynajem wózków, skierowane są w szczególności do firm. Specjalne miejsce w ofercie zajmuje profesjonalny serwis wózków widłowych. Jak chodzi o oferowane części wózki widłowe dzielą się na opony i widły. Żeby złożyć zamówienie do firmy należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie.... zobacz szczegóły wpisu »

Toczenie cnc

Toczenie cnc »

Miło zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą, jeżeli interesują Was profesjonalne oraz solidnie położone powłoki malarskie. Metalko sp. z o. o. to ludzie, którzy zatrudniają wokół 200 pracowników oraz są prawdziwymi specjalistami w branży. Cieszymy się, że wielu klientów z naszego kraju obdarzyło nas już swoim zaufaniem. Natomiast nie tylko współpracujemy z rynkiem polskim. Pośród odbiorców zagranicznych wyszukać można firmy z Chin, Szwajcarii, Norwegii, Usa, Niemiec, Szwecji. Do naszych usług zalicza się cięcia, gięcia frezowania oraz toczenia na obrabiarkach CNC, usługi związane z zakresem prac antykorozyjnych, produkcję aparatury a oprócz tego instalacji rurowych wykonanych z tworzyw sztucznych. Oprócz tego naszym klientom oferujemy przegląd i serwis pomp a... zobacz szczegóły wpisu »