vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Nocna Pizzeria Wrocław - Pizza Wrocław - Slice of Heaven

Nocna Pizzeria Wrocław - Pizza Wrocław - Slice of Heaven PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

Świetna pizzernia we Wrocławiu - „Slice of heaven” zaprasza najbardziej wymagających smakoszy do przetestowania swojej oferty. Serwujemy bardzo ciekawą pizzę, która wypiekana jest przy zastosowaniu odpowiednich składników. Wszystkie składniki, które używamy pochodzą od odpowiednich dostawców i w związku z tym nasze pizze są naprawdę na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie pochwalić się różnorodnym menu oraz rzeczywiście fantastycznym ciastem. Używane przez nas ciasto jest rzeczywiście wysokiej jakości czy też grubości naprawdę pasującej każdemu. Dzięki temu gwarantuje ono naprawdę świetny smak pizzy. Pośród oferowanych przez nas pizz można odnaleźć między innymi: ostre, spinacio, maiami, wegetariańskie czy też wiele innych. Gwarantujemy sprawdzoną obsługę w naszym lokalu oraz szansę dowiezienia pizzy na obszarze Wrocławia. Dowóz gwarantowany przez naszą pizzernię możliwy jest również w naprawdę późnych godzinach nocnych. Jesteśmy pewni, że serwowane przez nas pizze cały czas stoją na bardzo wysokim poziomie, zachęcamy bardzo mocno do składania zamówień w prowadzonej przez nas pizzerni.

Slice of Heaven - Pizza Wrocław
Bulwar Ikara 27, 54-234 Wrocław
735 145 635
kontakt@sliceofheaven.pl

Sępa-Szarzyńskie 71, 50-334 Wrocław

Oceń ten wpis

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

ISSA

ISSA »

Polska Izba Gospodarcza Czystości - została założona w 2008 roku kontynuując ponad 10 letni okres działań na rzecz propagowania standardów jakości usług oraz statusu pracownika w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości, zainicjowanych przez Polskie Stowarzyszenie Czystości. Skupiamy 101 członków, prowadzących działalność w 3 specjalistycznych sekcjach: *firm sprzątających, *dystrybutorów, *pralnictwa. Z dużym powodzeniem współtworzymy wydarzenia związane z zagadnieniem czystości na scenie międzynarodowej.Wykorzystując wsparcie oraz wieloletnie doświadczenie TUV Rheinland Polska, sworzyliśmy system certyfikacji jakościowej firm sprzątających „Gwarant Czystości i Higieny”. Od ponad 6 lat wydajemy również profesjonalne pismo dla branży utrzymania czystości „Forum Czy... zobacz szczegóły wpisu »

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny »

Prezentowana tu strona będzie godną uwagi propozycją dla każdego, kto chcę kupić mieszkanie albo dom i szuka źródła finansowania, dla każdego kogo interesują pożyczki hipoteczne lub też kredyty z dopłatą rodzina na swoim. Znajdziemy na niej przede wszystkim obszerny ranking kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych czy wreszcie ranking kredytów z dopłatą rodzina na swoim, dzięki któremu każdy z nas wybierze właśnie taką ofertę, jaka dopasuje się do wszystkich jego preferencji. Oprócz tego witryna www ma do zaoferowania pośrednictwo w kontakcie każdemu, kto tylko ma zamiar zaciągnąć jakikolwiek z oferowanych kredyty mieszkaniowe lub też kredyty z dopłatą rodzina na swoim, co każdemu z nas gwarantuje naprawdę ogromną wygodę. Jeśli zatem potrzebne są nam pieniądze, to j... zobacz szczegóły wpisu »

Awaryjne otwieranie, naprawa i konserwacja zabezpieczeń mechanicznych

Awaryjne otwieranie, naprawa »

Gdy masz problem z: zacinającym się zamkiem w sejfie, złamanym kluczem z kasy pancernej, potrzebujesz zmienić hasło dostępu zamka szyfrowego zadzwoń do fachowców. Firma Sejf-Serwis s. c. świadczy usługi z zakresu serwisu zabezpieczeń mechanicznych dla banków, firm i instytucji oraz osób prywatnych. W przypadku awarii tylko pomoc fachowca gwarantuje pozytywne rozwiązanie problemu. Polecamy swoje usługi na terenie południowej Polski. ... zobacz szczegóły wpisu »