vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Przemysł

Hale Śląsk

Hale Śląsk »

Produkcją hal stalowych trudnimy się już od bardzo długiego czasu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, aby dowiedzieć się dokładniej o tym co może zaoferować firma Hale Studnicki. Podczas realizacji zamówionej usługi, tworzymy dla Państwa projekt, i na jego podstawie, następnie po zaakceptowaniu przez Państwa wykonujemy zlecenie. Cały proces od projektowania do wykonania jest przez Państwa nadzorowany i stale utrzymujemy z Państwem sały kontakt. Pracujący w naszej firmie ludzie, są dokładni w tym co robią i gwarantujemy dzięki temu najwyższa jakość proponowanych przez nas usług.... zobacz szczegóły wpisu »

Falownik Hitachi WJ200

Falownik Hitachi WJ200 »

Łącze selsynowe prądu zmiennego służy do elektrycznego przekazywania ruchu. Składa się ono z dwóch samo synchronizujących się maszyn. Maszyny te połączone są razem trzema przewodami. Mają one na stojanach uzwojenia trójfazowe połączone w gwiazdę. Dwubiegunowo uzwojone wirniki są podłączone do jednofazowego, zmiennego źródła wzbudzania. W układzie tym jeden selsyn pracuje jako nadajnik drugi jako odbiornik. Gdy obwód wzbudzania wirnika jest zamknięty, zmienne pole magnetyczne każdego wirnika indukuje siły elektromotoryczne w trzech fazach uzwojenia otaczającego stojan. Te siły elektromotoryczne nierówne co do wielkości określone są przez położenie (ruch obrotowy) pola wirnika. ... zobacz szczegóły wpisu »

Węgiel

Węgiel »

Koszty wytwarzania ciepła dla mieszkań i pomieszczeń gospodarczych rosną w lawinowym tempie. Kotły grzewcze osiągają coraz to większą sprawność, jednak nadal nie potrafią zrekompensować podwyżek cen. Jedynym ekonomicznym wyjściem z tej sytuacji jest poszukiwanie nowych źródeł węgla, które będą w stanie zagwarantować długofalowe dostawy wedle sensownych stawek. Temu właśnie służy interaktywny portal Płomyk. Nie pozwól, aby wedle własnego uznania mnożono Twoje koszty ogrzewania. Zdobądź węgiel, który nie zestresuje Twojego księgowego. Twoi konkurenci już to zrobili, co pozwoliło im złapać oddech w ciężkiej sytuacji ekonomicznej, w jakiej znajduje się gospodarka tego świata. Zaaplikuj swojemu kotłowi węgiel od Płomyka. Nie bądź ofiarą nieprzejrzystego systemu dystrybucji.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Przemysł - nowa strona:

Podaj adres: