vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Przemysł

Nalewarki tłokowe Ultrapak

Nalewarki tłokowe Ultrapak »

Nalewarki odgrywają niezwykle ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dozowanie produktów do opłukanych opakowań. Innowacyjne nalewarki zaopatrzone są w właściwości ulepszające skuteczność linii rozlewniczej. Można jest skonfigurować pod względem rodzaju i gęstości nalewanego produktu, oraz pojemności pojemnika. Nasza firma sprzedaje maszyny rozlewnicze i nalewarki cenionych producentów, takich jak STOPPIL I CFT. Ulepszenie wydajności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na całość produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już w tej chwili możesz zagwarantować swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak oferowane przez nas nalewarki, przyczyniają się do wzrostu wydajności linii. Gwarantują inspekcję procesu dozowania ... zobacz szczegóły wpisu »

wtrysk z gazem

wtrysk z gazem »

Firma Kaplast to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych za pomocą wtrysku. Stosowane przez nas technologie to: wtrysk gazem a oprócz tego wtrysk dwukomponentowy. Nasze metody pracy umożliwiają produkować niełatwe detale o niestandardowych kształtach. Wszystkie wychodzące spod naszych maszyn wyroby cechują się zresztą niemałą wytrzymałością. Zatrudniamy wykwalfikowaną kadrę fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość produkcji i wysoką jakość wytwarzanych przez nas elementów. Nasi pracownicy przez cały czas czuwają nad stanem technicznym parku maszynowego a oprócz tego procesami zachodzącymi w ciągu produkcji. Przetwórstwo tworzyw sztucznych to nasz konik, albowiem w tej branży posiadamy niemał... zobacz szczegóły wpisu »

chłodnictwo

chłodnictwo »

Nasza przedsiębiorstwo para się naprawą urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Posiadamy niemałe doświadczenie w tej branży, albowiem na rynku działamy od wielu lat. Nastawieni jesteśmy na długofalową współpracę. Zlecenia wykonywaliśmy w tym momencie dla szpitali, sklepów, masarni a także innych. Obszar świadczonych przez nas usług obejmuje instalacje oraz serwis komór chłodniczych, mebli chłodniczych. Działamy przeważnie na terenie Warszawy i również województwa mazowieckiego. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalne postępowanie do każdego zlecenia. Wykształcona karda pracowników podąża bez ustanku za bieżącymi trendami. Więcej informacji odnośnie do działalności firmy Fabryka Chłodu uzyskają Państwo na stronie internetowej zamieszczonej pod adresem fabrykachlo... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »

Przemysł - nowa strona:

Podaj adres: