vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Przemysł

Formy wtryskowe, Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Formy wtryskowe, Przetwórstwo »

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Realizujemy usługi związane z przetwórstwem i produkcją. Prowadzimy prywatne przetwórstwo tworzyw sztucznych. Swoją pracę opieramy na maszynach, które posiadają formy wtryskowe. Nasze wtryski to najlepszej klasy sprzęt obróbczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej działalności. Zaufaj nam. Czekamy na twoje zlecenia oraz zamówienia. Zapewniamy dobrą jakość realizowanych usług. ... zobacz szczegóły wpisu »

Kontenery na odpady,

Kontenery na odpady, »

Jeżeli już szukasz spółki wykonującej kontenery metalowe różnego stylu to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę kontenerów metalowych. Wytwórca kontenerów powinien zapewniać liczny asortyment różnorakich kontenerów. Mamy w naszej ofercie przeszło 70 rodzajów kontenerów dostępnych w 200 typach. Produkujemy między innymi kontenery na odpady a także pojemniki na odpady. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu możemy wyprodukować przeszło 10000 kontenerów rocznie z czego przeszło 8000 egzemplarzy użytych jest na eksport. Mamy certyfikaty świadczące o jakości naszej produkcji. Lokalizacja naszej spółki znajduje się w Bysławiu jak również tam również zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą propozycją, lub również zapraszamy do zapoznania się z pełn... zobacz szczegóły wpisu »

Nalewarki tłokowe Ultrapak

Nalewarki tłokowe Ultrapak »

Nalewarki odgrywają niezwykle ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dozowanie produktów do opłukanych opakowań. Innowacyjne nalewarki zaopatrzone są w właściwości ulepszające skuteczność linii rozlewniczej. Można jest skonfigurować pod względem rodzaju i gęstości nalewanego produktu, oraz pojemności pojemnika. Nasza firma sprzedaje maszyny rozlewnicze i nalewarki cenionych producentów, takich jak STOPPIL I CFT. Ulepszenie wydajności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na całość produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już w tej chwili możesz zagwarantować swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak oferowane przez nas nalewarki, przyczyniają się do wzrostu wydajności linii. Gwarantują inspekcję procesu dozowania ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · następna strona »

Przemysł - nowa strona:

Podaj adres: