vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Ślub i Wesele

organizacja ślubu Wrocław www.mojesluby.pl

organizacja ślubu Wrocław www »

Organizacja ślubu to nie tylko załatwienie wszelkich formalności, na które nowożeńcy nie zawsze mają czas. To również zadbanie o to, żeby ta wyjątkowa uroczystość zapadła w pamięci parze młodej a także wszystkim gościom. Nawet każdy niedopilnowany, mały szczegół może zmarnować przebieg uroczystości. Jako doświadczona konsultantka ślubna gwarantuję dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, ale również indywidualne podejście do każdej pary młodej. Każdy ślub jest odmienny, ma odmienny charakter, indywidualny styl a także 'to coś', co wyróżnia każdą parę zakochanych. Coraz w wyższym stopniu popularny fach konsultantki ślubnej (ang. wedding planner) to odpowiedź na potrzeby wielu zabieganych młodych ludzi, którzy w wielu przypadkach nie mają czasu dopiąć wielu spraw, gubią się... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny dj na wesele Warszawa

Profesjonalny dj na wesele Wa »

Warszawa jest miejscem do którego najszybciej docierają nowinki z branży ślubnej. Corocznie organizowane są w Warszawie targi ślubne na których wystawcy pokazują liczne nowinko, które się przyjmują lub też nie. Niektóre nowości przyjmują się bardzo szybko i pozostają modne na weselach przez wiele lat. Od wielu lat na weselach bryluje dj, który zastępuje zespół muzyczny, który od dawna był najważniejszym elementem wesela. Jakby nie było muzyka na wesele jest bardzo potrzebna. Dzięki niej goście weselni się dobrze bawią. Profesjonalny dj na wesele z pewnością doradzi jaki repertuar muzyczny będzie odpowiedni dla ciebie. Dzięki doświadczeniu jakie nabył nie tylko na weselach ale również imprezach, eventach i itp. Jak widać na dzień dzisiejszy dj musi posiadać więcej umieję... zobacz szczegóły wpisu »

Michał Szczepański - Fotografia ślubna Kępno

Michał Szczepański - Fotograf »

Będąc młodą osobą chciałem być fotografem. Z czasem w trakcie nauki nabyłem swój pierwszy aparat fotograficzny. Zdjęcia wykonuję do teraz na poziomie zaawansowanym. Przez wiele lat rozwijam się jako fotograf. Najczęściej zajmuję się zdjęciami ślubnymi oraz fotografią chrzcin. Jestem otwarty na propozycje współpracy. Mam własne studio fotograficzne. Jeśli szukasz profesjonalisty, to dobrze trafiłeś. Zdjęcia reportażowe i ślubne. Usługi na terenie których obsługuję przyjęcia weselne to m. in. : Kępno, Kalisz, Kluczbork. ... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 15 · 16 · następna strona »

Ślub i Wesele - nowa strona:

Podaj adres: