vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia boxów

Wypożyczalnia boxów »

Zdajemy sobie sprawę, że lubisz podróżować. Wiemy również, że bardzo często nie masz miejsca na bagaże. Nie przejmuj się. Nie jesteście jedynymi polakami z takimi problemami. Rozwiążemy Wasze problemy. Prowadzimy wypożyczalnię bagażników dachowych i boxów. To idealne rozwiązanie w takich sytuacjach. Kilka najważniejszych cech naszych boxówBox dachowy Thule Dynamic 900:Właściwości:Uchwyty wewnątrz boxu i na pokrywie ułatwiają wygodne otwieranie i zamykanie, Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu, Dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu, możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu, Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia opróżnianie i ładowanie oraz montaż boxu, A... zobacz szczegóły wpisu »

agregaty igłofiltrowe

agregaty igłofiltrowe »

Firma PONAKO to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem w zakresie dostarczania sprzętu do osuszania budynków czy odwadniania terenu. Naszym Klientom proponujemy przede wszystkim usługi dzierżawy pomp, zestawów igłofiltrowych, ozonatorów a także innych urządzeń. Świadczymy co więcej usługi serwisowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów służy doradztwem a także trafnymi poradami. Posiadamy narzędzia znanych marek, między innymi pompy Sykes, Varisco jak również innych firm. Proponujemy korzystne ceny. Opcja dzierżawy w rzeczywistości się opłaca, nie musisz się bowiem przejmować} konserwacją sprzętu bądź szkolić dużych pieniędzy na sprawunek sprzętu (który jest szczególnie odczuwalny na początku trwania biznesu). Nasza strona internetowa zawiera wszystkie kluczowe info... zobacz szczegóły wpisu »

odwadniacze kołowe

odwadniacze kołowe »

Convi serwis to spółka zajmująca się obszarami takimi jak: BHP, serwis maszyn i również ich części i również usługami dodatkowymi i obróbką cieplną. Analizowanie cieplna jest u nas wykorzystywana do następujących procesów: podgrzewanie do spawania, odprężanie po spawaniu. W sektorze automatyki przemysłowej zajmujemy się projektowaniem urządzeń, inwentaryzacją maszyn produkcyjnych, instalacjami elektrycznymi. Ponadto prowadzimy również pomiary elektryczne a także termowizyjne. Tworzymy konstrukcje stalowe wsporcze, podesty, podpory maszyn. Produkujemy także wiele części zamiennych maszyn, w tym np. Sprzęgła kabłąkowe, elementy instalacji wodnej oraz zespoły łożyskowe i maszyny: podajniki, przenośniki, separatory a oprócz tego przesiewacze. Między usług BHP oferujemy urzą... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Wypożyczalnia sprzętu - nowa strona:

Podaj adres: