vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Wypożyczalnia sprzętu

Green Transport - Przewóz osób Poznań - wynajem busów, autobusów

Green Transport - Przewóz osó »

Posiadamy zezwolenia na przewozy osób w transporcie krajowym i zagranicznym. Nasz tabor to nowe, maksymalnie wyposażone mikrobusy 20-osobowe oraz wynajem autokarów (50-miejscowe) Poznań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem busów Poznań i zagraniczny wyjazd. Głównie świadczymy przewóz pracowników na terenie Poznania. Oferujemy również przewóz osób Poznań i okolice. Wygodnie, bezpiecznie, na czas! Krajowy i międzynarodowy przewóz osób wraz z ubezpieczeniem dla pasażerów. Nasze pojazdy są komfortowo wyposażone, spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby, zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, firmy, kluby sportowe, biura podróży, szkoły. Przewóz osó... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia boxów

Wypożyczalnia boxów »

Zdajemy sobie sprawę, że lubisz podróżować. Wiemy również, że bardzo często nie masz miejsca na bagaże. Nie przejmuj się. Nie jesteście jedynymi polakami z takimi problemami. Rozwiążemy Wasze problemy. Prowadzimy wypożyczalnię bagażników dachowych i boxów. To idealne rozwiązanie w takich sytuacjach. Kilka najważniejszych cech naszych boxówBox dachowy Thule Dynamic 900:Właściwości:Uchwyty wewnątrz boxu i na pokrywie ułatwiają wygodne otwieranie i zamykanie, Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu, Dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu, możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu, Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia opróżnianie i ładowanie oraz montaż boxu, A... zobacz szczegóły wpisu »

agregaty igłofiltrowe

agregaty igłofiltrowe »

Firma PONAKO to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem w zakresie dostarczania sprzętu do osuszania budynków czy odwadniania terenu. Naszym Klientom proponujemy przede wszystkim usługi dzierżawy pomp, zestawów igłofiltrowych, ozonatorów a także innych urządzeń. Świadczymy co więcej usługi serwisowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów służy doradztwem a także trafnymi poradami. Posiadamy narzędzia znanych marek, między innymi pompy Sykes, Varisco jak również innych firm. Proponujemy korzystne ceny. Opcja dzierżawy w rzeczywistości się opłaca, nie musisz się bowiem przejmować} konserwacją sprzętu bądź szkolić dużych pieniędzy na sprawunek sprzętu (który jest szczególnie odczuwalny na początku trwania biznesu). Nasza strona internetowa zawiera wszystkie kluczowe info... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu - nowa strona:

Podaj adres: