vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Wypożyczalnia sprzętu

Green Transport - Przewóz osób Poznań - wynajem busów, autobusów

Green Transport - Przewóz osó »

Posiadamy zezwolenia na przewozy osób w transporcie krajowym i zagranicznym. Nasz tabor to nowe, maksymalnie wyposażone mikrobusy 20-osobowe oraz wynajem autokarów (50-miejscowe) Poznań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem busów Poznań i zagraniczny wyjazd. Głównie świadczymy przewóz pracowników na terenie Poznania. Oferujemy również przewóz osób Poznań i okolice. Wygodnie, bezpiecznie, na czas! Krajowy i międzynarodowy przewóz osób wraz z ubezpieczeniem dla pasażerów. Nasze pojazdy są komfortowo wyposażone, spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby, zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, firmy, kluby sportowe, biura podróży, szkoły. Przewóz osó... zobacz szczegóły wpisu »

piła do drzewa Gdynia

piła do drzewa Gdynia »

Przedsiębiorstwo ROTOR to znana i również ceniona spółka, która funkcjonuje w tym momencie od wielu lat. Rotor w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz najlepszej jakości narzędzi pneumatycznych, narzędzi warsztatowych na przykład trwałe pilarki, czy praktyczna siekiera, urządzenia do frezowania, do gwintowania, rozwiercania, Toczenia. Można u nich zakupić również agregaty prądotwórcze, narzędzia pomiarowe, odśnieżarki, czy wysokiej klasy sprzęt pomiarowy. Firma Rotor współpracuje z wieloma znanymi na świecie firmami. Prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny. Serwisuje piły elektryczne, kosy spalinowe, kosiarki, silniki oraz myjki ciśnieniowe. Główna siedziba przedsiębiorstwa położona jest w Wejherowie, ale są również oddziały w Gdyni, Pruszczu Gdańskim, Lęborku oraz w... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 3

Wypożyczalnia sprzętu - nowa strona:

Podaj adres: