vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Wypożyczalnia sprzętu

odwadniacze kołowe

odwadniacze kołowe »

Convi serwis to spółka zajmująca się obszarami takimi jak: BHP, serwis maszyn i również ich części i również usługami dodatkowymi i obróbką cieplną. Analizowanie cieplna jest u nas wykorzystywana do następujących procesów: podgrzewanie do spawania, odprężanie po spawaniu. W sektorze automatyki przemysłowej zajmujemy się projektowaniem urządzeń, inwentaryzacją maszyn produkcyjnych, instalacjami elektrycznymi. Ponadto prowadzimy również pomiary elektryczne a także termowizyjne. Tworzymy konstrukcje stalowe wsporcze, podesty, podpory maszyn. Produkujemy także wiele części zamiennych maszyn, w tym np. Sprzęgła kabłąkowe, elementy instalacji wodnej oraz zespoły łożyskowe i maszyny: podajniki, przenośniki, separatory a oprócz tego przesiewacze. Między usług BHP oferujemy urzą... zobacz szczegóły wpisu »

piła do drzewa Gdynia

piła do drzewa Gdynia »

Przedsiębiorstwo ROTOR to znana i również ceniona spółka, która funkcjonuje w tym momencie od wielu lat. Rotor w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz najlepszej jakości narzędzi pneumatycznych, narzędzi warsztatowych na przykład trwałe pilarki, czy praktyczna siekiera, urządzenia do frezowania, do gwintowania, rozwiercania, Toczenia. Można u nich zakupić również agregaty prądotwórcze, narzędzia pomiarowe, odśnieżarki, czy wysokiej klasy sprzęt pomiarowy. Firma Rotor współpracuje z wieloma znanymi na świecie firmami. Prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny. Serwisuje piły elektryczne, kosy spalinowe, kosiarki, silniki oraz myjki ciśnieniowe. Główna siedziba przedsiębiorstwa położona jest w Wejherowie, ale są również oddziały w Gdyni, Pruszczu Gdańskim, Lęborku oraz w... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu - nowa strona:

Podaj adres: