vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Internet i komputery

Tutaj wstaw opis kategorii Internet i komputery

Internet i komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Next-Immo

Next-Immo »

Next-Immo poznaj nas lepiej Naszym największym atutem jest niespotykana łatwość dostępu do tysięcy ogłoszeń o nieruchomościach z różnych krajów oraz przejrzystość obsługi. Dzięki systematycznemu doborowi ogłoszeń dostarczamy tylko wysokiej jakości oferty, oszczędzamy czas Użytkownika i zwiększamy dokładność wyszukiwania. NEXT-IMMO i nasze usługi partnerskie docierają do milionów użytkowników z całego świata. Zapraszamy!! ... zobacz szczegóły wpisu »

Kiosk multimedialny

Kiosk multimedialny »

Videofonika to firma mająca w ofercie, swoje dzieła sięgające zdecydowanie w przyszłość. Oferuje zainteresowanym nabywcom na całym świecie nieszablonowe rozwiązania obejmujące zastosowania technologii dotykowych i multimedialnych, mające na uwadze ich specyficzne upodobania. Już obecnie takie metody jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS napotkać można w wielu ogólnie dostępnych punktach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Stanowiące propozycję dla bardziej wytwornych konsumentów ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, złożone z bezszwowych ekranów LCD, znajdujące najczęściej zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, umożliwiają na interakcję z obrazem dla wielu osób równocześnie. Wwersji mobilnej ściany te użytk... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis Komputerowy Wrocław – Naprawa Laptopów Wrocław

Serwis Komputerowy Wrocław – »

Jesteśmy firmą która w branży usług informatycznych działa już 10 lat. Posiadamy kwalifikacje, doświadczenie i niezbędne narzędzia do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Możemy pochwalić się dużą rzeszą zadowolonych Klientów którzy są dla nas najlepszą reklamą. Oferujemy darmowy dojazd do klienta i diagnostykę. Na każdą usługę udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: serwis komputerowy, naprawa laptopów, naprawa komputerów, czyszczenie laptopów, konfiguracja sieci. Działamy na terenie Wrocławia i okolic, w razie konieczności możemy dojechać także w nieco dalsze rejony. Zadowolenie Klienta jest naszą najwyższą wartością, stąd staramy się łączyć usługę na najwyższym poziomie z przystępną ceną. Zapraszamy do kontaktu w celu s... zobacz szczegóły wpisu »

Internet i komputery - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: