vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Oprogramowanie

Market Samurai

Market Samurai »

Market samurai jest to prawdziwy kombajn, jeśli chodzi o analizowanie słów kluczowych konkurencji w sieci. Przedstawia dokładne analizy z wyszczególnionymi punktami. Dodatkowo sami możemy określić, co tak naprawdę chcemy otrzymać w raporcie. Market samurai sprawdza całe otoczenie konkurencji, na przykład pierwszą dziesiątkę witryn w rankingu Google pod daną frazę. Użytkownicy w szybki i przejrzysty sposób mogą z tym narzędziem dobierać odpowiednie frazy i analizować wyniki.... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia comarch Optima - Łódź i Opole

Szkolenia comarch Optima - Łó »

Comarch to jeden z czołowych producentów programów biznesu dla firm, zarówno tych małych, jak i tych dużych. Comarch Optima to {funkcjonalnie|sprawnie] funkcjonujący system, dzięki któremu można w nowoczesny sposób kierować własną firmą. W każdym przedsiębiorstwie koniecznie skorzystać z nowoczesnych programów do fvat i także aplikacji danych. Zintegrowany program cdn Comarch świadczy wszystkie potrzeby podczas zarządzania firmą. Cały program ma kilkanaście modułów, które są ze sobą zintegrowane. Program jest łatwy w obsłudze. Aplikacje działają w oparciu o pojedynczą bazę danych. Z oprogramowania mogą korzystać bardzo niewielkie, ale i wielkie firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługi zarządzania kadrą, fvat a także prowadzenia księgi przychodów i rozchodów i r... zobacz szczegóły wpisu »

Comarch Optima

Comarch Optima »

Firma Grupa Kotrak funkcjonuje na rynku oprogramowania dla firm od 1991 r. Jesteśmy Platynowym Partnerem Comarch, specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach i serwisie programu Comarch CDN Optima, przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch Optima, dawniej zwana CDN Optima, ułatwia kierowanie przedsiębiorstwem na wszelkich poziomach. Dzięki wielomodułowej budowie odnajduje wdrożenie we wszelkich dziedzinach działalności organizacji. Moduły wchodzące w skład systemu obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Wdrożenie Comarch Optima podnosi wygodę i skuteczność pracy.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Podaj adres: