vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Oprogramowanie

Krajowe Centrum Winampa

Krajowe Centrum Winampa »

Odtwarzacz multimedialny Winamp to znany i ceniony program dla komputerów PC stworzony przez amerykańską firmę Nullsoft, będącą obecnie jednym z segmentów konsorcjum AOL. Na serwisie WinampOnline możesz znaleźć ogromny zbiór interesujących dodatków i akcesoriów do Winampa, jak na przykład pluginy (wtyczki) rozszerzające odtwarzacz o nowe funkcje, czy skórki (skiny) pozwalające na nadanie Winampowi nowego wizerunku. Na stronie zamieściliśmy również kilka wersji instalacyjnych aplikacji - Winamp udostępniony jest w trzech wersjach, które różnią się od siebie dodatkowymi funkcjami. Przykładowo, wariant Winamp Lite nie obsługuje tzw. nowoczesnych skórek, wizualizacji, biblioteki multimedialnej czy wyszukiwarki tekstów utworów. Gorąco zachęcamy do przetestowania i pobrania W... zobacz szczegóły wpisu »

Market Samurai

Market Samurai »

Market samurai jest to prawdziwy kombajn, jeśli chodzi o analizowanie słów kluczowych konkurencji w sieci. Przedstawia dokładne analizy z wyszczególnionymi punktami. Dodatkowo sami możemy określić, co tak naprawdę chcemy otrzymać w raporcie. Market samurai sprawdza całe otoczenie konkurencji, na przykład pierwszą dziesiątkę witryn w rankingu Google pod daną frazę. Użytkownicy w szybki i przejrzysty sposób mogą z tym narzędziem dobierać odpowiednie frazy i analizować wyniki.... zobacz szczegóły wpisu »

Comarch Optima

Comarch Optima »

Firma Grupa Kotrak funkcjonuje na rynku oprogramowania dla firm od 1991 r. Jesteśmy Platynowym Partnerem Comarch, specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach i serwisie programu Comarch CDN Optima, przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch Optima, dawniej zwana CDN Optima, ułatwia kierowanie przedsiębiorstwem na wszelkich poziomach. Dzięki wielomodułowej budowie odnajduje wdrożenie we wszelkich dziedzinach działalności organizacji. Moduły wchodzące w skład systemu obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Wdrożenie Comarch Optima podnosi wygodę i skuteczność pracy.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Podaj adres: