vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Oprogramowanie

Comarch Optima

Comarch Optima »

Firma Grupa Kotrak funkcjonuje na rynku oprogramowania dla firm od 1991 r. Jesteśmy Platynowym Partnerem Comarch, specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach i serwisie programu Comarch CDN Optima, przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch Optima, dawniej zwana CDN Optima, ułatwia kierowanie przedsiębiorstwem na wszelkich poziomach. Dzięki wielomodułowej budowie odnajduje wdrożenie we wszelkich dziedzinach działalności organizacji. Moduły wchodzące w skład systemu obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Wdrożenie Comarch Optima podnosi wygodę i skuteczność pracy.... zobacz szczegóły wpisu »

Kolektory danych

Kolektory danych »

Gamasystem to firma parająca się produkcją programów komputerowych. W firmowej ofercie znajdziecie państwo produkty profesjonalne. Nie są nam nieznane kolektory danych czy etykiety. Niewątpliwie większa liczba właścicieli korporacji świetnie zdaje sobie sprawę jak istotne może być dobre oprogramowanie dla firm. Bez niego tak naprawdę duża część nie byłaby w stanie funkcjonować na odpowiednim poziomie. Z pomocą przychodzimy teraz my. Już nie tylko inwentaryzacja nie będzie trudna lecz również kompletny szereg innych zadań stanie się zasadniczo banalniejszy.... zobacz szczegóły wpisu »

SKP - księga przychodów i rozchodów dla firm i biur rachunkowych

SKP - księga przychodów i roz »

SKP - księga przychodów i rozchodów, to udostępniony na jednej z witryn internetowych program dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych, jakie stosują księgę przychodów i rozchodów. Jest to program, jaki daje szansę dokumentować wszystkie czynności finansowe, co w znacznym stopniu przekłada się na poprawne przeprowadzanie wszelkich rozliczeń, które umożliwią tak samo dobrze wypełnić dokument pit. SKP księga przychodów i rozchodów, jest obecnie udostępniona na domenie internetowej producenta w wersji bezpłatnej na czas sześćdziesięciu dni, co daje okazję każdemu dokładnie zaznajomić się ze strukturą prosperowania tego programu. Jest to spory komfort dla osób interesujących się tym programem, ponieważ mają możliwość swobodnie korzystać z tego programu i... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Podaj adres: