vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Oprogramowanie

serwis komputerów bielany

serwis komputerów bielany »

Od 2009 roku paramy się wykonywaniem usług serwisowych komputerów, laptopów oraz konsol. Cały czas zbieramy nowe doświadczenia a oprócz tego dokładamy wszystkich starań, tak aby współpraca z nami stała na najlepszym poziomie. Mamy doświadczoną ekipę specjalistów, którzy realizują naprawy ekspresowo, sprawnie a także przy wykorzystaniu najlepszych części zamiennych. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z uszkodzeniami podświetleń matrycy, układów zasilania, układów chłodzenia lub bardzo wielu innych elementów komputera a także laptopa. W razie konieczności jesteśmy w stanie też zająć się realizacją usług outsourcingu IT. Zapraszamy każdego do naszego serwisu, który znajduje się w Stolicy. Dbamy o odpowiednie standardy wykonywanych przez nas usług, niskie ceny i odpowiednie s... zobacz szczegóły wpisu »

podsłuch android

podsłuch android »

Spyphone to program do monitorowania czynności Twojego dziecka które korzysta z telefonu komórkowego z systemem android. Dzięki spyphone android można podsłuchiwać rozmowy, czytać wiadommości fb, sprawdzać pliki, zdjęcia i notatki, odczytywać historię połączeń, przeglądać książkę telefoniczną, strony www i wiele więcej. Szczegóły funkcjonowania aplikacji dostępne są na stronie www. spyphonesoft. pl. Dzięki stronie możesz również od razu wykupić licencję na program. Teraz dostępna jest ona w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki Spyphone nic nie będzie już dla Ciebie zagadką. ... zobacz szczegóły wpisu »

http://megacad.pl - modelowanie parametryczne

http://megacad.pl - modelowan »

MegaCAD to program nadzwyczajnie szybko rozpowszechniający się. Służy on do projektowania. Aktualnie w Polsce używa go przeszło 5 000 firm z różnych branż. System CAD umożliwia modelowanie parametryczne a oprócz tego modelowanie bryłowe. Umożliwia tworzenie projektów 2D, i również 3D- wszystko w zależności od naszych potrzeb. Bez liku zaawansowanych udogodnień umożliwia zmniejszenie czasu pracy nad modelem do minimum. Program jest prosty w obsłudze, wydajny i również szybki. Zaprojektowane modele mogą obejmować niemało alternatywnych rozwiązań wraz z dynamicznie rozwijającą się dokumentacją. Dlatego, MegaCAD daje nam prawdopodobieństwo na początek tworzenia modeli technicznych przez projektowanie 2D a oprócz tego 3D w bardzo łatwy sposób. Program posiada aż 4 wersje. Da... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Podaj adres: