vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Strony prywatne

Gra tetris

Gra tetris »

Tetris to gra logiczna stworzony przez programistę Aleksieja Pażytnowa który wydał grę na początku lat 80. Gra zdobyła olbrzymią popularność na całym świecie, jest dostępna dla niemal każdej konsoli gier wideo.Zasady gry są bardzo proste,układaj spadające elementy o różnych kształtach w równe linie, walcz z czasem i zdobywaj jak najwięcej punktów.... zobacz szczegóły wpisu »

Tapety panoramiczne

Tapety panoramiczne »

Najlepsze tapety panoramiczne na pulpit Twojego komputera! Tapety posegregowane są na wiele kategorii oraz subkategorii, dzięki czemu nawigacja po stronie jest o wiele łatwiejsza oraz przyjemniejsza! Tapety można ściągać za darmo, dodawać, komentować oraz oceniać. Wejdź i sprawdź sam - kobiety, abstrakcja, samochody, krajobrazy. Dostępne rozdzielczości to 1920x1200, 1680x1050, 1440x900, 1280x800. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony - naprawdę warto, codzienne aktualizacje! Upiększ swój pulpit za darmo! Dość monotonii!... zobacz szczegóły wpisu »

System skracania adresów i linków- pvv.pl

System skracania adresów i li »

Domena pvv.pl to platforma darmowych aliasów i krótkich linki oferująca każdemu użytkownikowi Internetu. Dzięki temu macie możliwość w szybki i prosty sposób skrócić długi i nieatrakcyjny adres swojej strony internetowej. Do aliasów nie dodajemy żadnych i reklam, każdy ma możliwość założenia nieograniczonej ilości aliasów w obrębie jednego konta, które założycie za darmo w ciągu kilkunastu sekund.Korzystając z naszego serwisu, gdzie nie tylko macie możliwość założenia aliasu, ale również możecie możliwość korzystania z darmowego i prostego w obsłudze narzędzia jakim jest skracacz linków. Dzięki niemu masz możliwość skrócenia bardzo długi i skomplikowany link na krótszy i łatwiejszy do zapamiętania oraz przesyłania w miejsca gdzie jest wymagane mało miejsca np. opisy w r... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Strony prywatne - nowa strona:

Podaj adres: