vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Telefonia internetowa

Bramka SMS play

Bramka SMS play »

Jedna z nielicznych bramek sms w sieci która działa również w sieci play. Sprawdź sam i wysyłaj smsy bez ograniczen do playa. Smsy są darmowe i brak limitów wysyłki w danym dniu. Korzystaj do woli. Bramka działa również w sieciach: T-mobile, Era, Plus, Orange, Heyah, Play i inne polskie sieci telefonii komórkowej.... zobacz szczegóły wpisu »

Satlan-, Telewizja IP

Satlan-, Telewizja IP »

Jesteśmy spółką, która działa na rynku usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Misją naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykorzystanych dla sieci abonenckich zarówno jeżeli już chodzi o telewizję satelitarną jak też naziemną. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której można wyszukać m. in. produkty tj. modulatory, multipleksery, EPG, urządzenia do transmisji DLS, satelitarnej jak również wiele innych maszyn. Mamy także w ofercie rozwiązania pozwalające na budowę takich inwestycji jak telewizja IP. Dostarczamy również kable koncentryczne wysokiej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej korporacji. ... zobacz szczegóły wpisu »

Telefonia internetowa - nowa strona:

Podaj adres: