vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele »

W dzisiejszych czasach organizatorzy wesel robią bardzo dużo, żeby zapewnić odpowiednią rozrywkę swoim gościom. Suto zastawione stoły i dobra muzyka to już zdecydowanie za mało. Aby goście dobrze się bawili, trzeba zaoferować im coś więcej. Jednym z ciekawszych pomysłów jest fotobudka. Jak działa fotobudka na przyjęcie weselne? Fotobudki to niezwykle popularne urządzenia za oceanem i to właśnie stamtąd przywędrowała do nas moda na nie. Fotobudka na wesele jest czymś w rodzaju przenośnego studia fotograficznego. Wewnątrz znajduje się aparat z samowyzwalaczem, który po uruchomieniu wykonuje serię zdjęć osobom znajdującym się w budce. Zdjęcia mogą być następnie wydrukowane albo nagrane na dowolny nośnik. Fotobudkę można ustawić w dowolnym miejscu, dzięki czemu goście wesel... zobacz szczegóły wpisu »

Produkcja filmów korporacyjnych HOW HOW

Produkcja filmów korporacyjny »

Studio filmowe How How wie czego potrzebujesz! Z nami możesz liczyć na nowatorskie rozwiązania, szybkie realizacje i miłą współpracę. Zajmujemy się produkcją spotów reklamowych, reklam telewizyjnych, filmów promocyjnych, animacji 2D i 3D, teledysków i billboardów sponsorskich. Wszystkie formy filmowe możemy zrealizować na najwyższym poziomie. Każde zlecenie to szansa dla naszego zespołu by mógł się wykazać, dlatego nigdy nie zawodzimy naszych klientów. Z wielkim szacunkiem podchodzimy do każdego projektu. Nasze biuro pełne pozytywnej energii i bogatej roślinności sprawia nam najlepsze warunki pracy dając nieskończoną ilość pomysłów każdego dnia. Zawsze mamy otwarte głowy i nieszablonowe podejście do projektu. Tworzymy spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunko... zobacz szczegóły wpisu »

cda-tv.pl - filmy i seriale online

cda-tv.pl - filmy i seriale o »

Na stronie cda-tv. pl oferujemy filmy online i seriale w bardzo dobrej jakości -zbiór filmów w jednym miejscu – wszystkie, które zamierzasz obejrzeć - proponujemy zarówno te sprzed wielu lat i nowości filmowe Na stronie znajdziesz te bardzo popularne hity – i te, które pokazują sie w kinach. Obejrzeć je można bez rejestracji i logowania w bardzo dobrej jakości. A więc jest to strona dla kinomanów, co wolą obejrzeć filmy nie wychodząc z domu. Mamy do zaoferowania znaczny wybór filmów, i seriale online – sklasyfikowanych zarówno gatunkowo i kategoriami, a także biorąc pod uwagę datę produkcji. Pozwala to na niezwykle dogodne opcje wyboru i pozwala dobrać tytuł do swoich potrzeb. W naszym serwisie masz możliwość, poznać wciągające filmy i seriale które są dostępne w intern... zobacz szczegóły wpisu »

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Podaj nazwę:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: