vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Antykwariat

antykwariaty internetowe

antykwariaty internetowe »

Dużo ludzi ma taki zwyczaj, że daną książkę czyta tylko jeden raz, i później nie wraca do niej. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zajrzenie do jakiegoś antykwariatu i zostawienie tam swoich książek na sprzedaż. Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca umożliwiające sprzedaż literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich bardzo szybko stawała się popularna. Zarządzali nimi pasjonaci, dla nich książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty zmieniały się wraz ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do otaczających warunków i zapotrzebowania kupujących. Razem z pasją ludzi go prowadzących w... zobacz szczegóły wpisu »

Numizmatyka Szczecin

Numizmatyka Szczecin »

antykwariat synospsis zaprasza serdecznie do swojego nowego oddziału. W tej chwili otworzyliśmy nową siedzibę w Szczecinie, pryz ulicy Felczaka. Zajmujemy się handlem monetami, książkami i antykami o niewielkich rozmiarach. Dzięki swojej pasji i doświadczeniu ustanawiamy nową jakość na rynku krajowych antykwariatów. Stanowimy perełkę dla znawców numizmatyki, miłośników dobrej książki oraz kolekcjonerów różnej maści.... zobacz szczegóły wpisu »

Antykwariat - nowa strona:

Podaj adres: