vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Numizmatyka Szczecin

Numizmatyka Szczecin PROMUJ WPIS W OKIENKU REKLAMOWYM! ZGŁOŚ NIEDZIAŁAJĄCY LINK/SPAM!

antykwariat synospsis zaprasza serdecznie do swojego nowego oddziału. W tej chwili otworzyliśmy nową siedzibę w Szczecinie, pryz ulicy Felczaka. Zajmujemy się handlem monetami, książkami i antykami o niewielkich rozmiarach. Dzięki swojej pasji i doświadczeniu ustanawiamy nową jakość na rynku krajowych antykwariatów. Stanowimy perełkę dla znawców numizmatyki, miłośników dobrej książki oraz kolekcjonerów różnej maści.

Oceń ten wpis

Ocena: 1.0/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Antykwariat Sobieski starodruki książki grafiki

Antykwariat Sobieski starodru »

ANTYKWARIAT SOBIESKI oferuje unikalne stare książki oraz przedmioty kolekcjonerskie. Skup i sprzedaż oraz pośrednictwo w sprzedaży starodruków, ksiąg, map, grafiki, porcelany.... Ekspertyzy i wyceny, pomoc w zakładaniu, tworzeniu i uzupełnianiu bibliotek prywatnych oraz księgozbiorów, wyszukiwanie rzadkich obiektów do kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się tu bardzo ciekawe i często rzadkie pozycje . Naszą domeną jest literatura historyczna, ze szczególnym uwzględnieniem historii wojen i wojskowości, ważniejszych bitew. Wielbiciele znanych postaci znajdą tu obszerny rozdział poświęcony Napolonowi czy Józefowi Piłsudskiemu. Także bibliofile znajdą tu coś dla siebie, jak choćby opasłe tomiszcza obite skórą czy przepiękne oprawy artystyczne, co... zobacz szczegóły wpisu »

antykwariaty internetowe

antykwariaty internetowe »

Dużo ludzi ma taki zwyczaj, że daną książkę czyta tylko jeden raz, i później nie wraca do niej. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zajrzenie do jakiegoś antykwariatu i zostawienie tam swoich książek na sprzedaż. Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca umożliwiające sprzedaż literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich bardzo szybko stawała się popularna. Zarządzali nimi pasjonaci, dla nich książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty zmieniały się wraz ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do otaczających warunków i zapotrzebowania kupujących. Razem z pasją ludzi go prowadzących w... zobacz szczegóły wpisu »

Antykwariat internetowy - tanie książki

Antykwariat internetowy - tan »

Czy szukasz tanich książek? Czy chcesz sprzedać książki, których już nie potrzebujesz? Zapraszamy do antykwariatu internetowego bookandmore.pl! W antykwariacie bookandmore.pl znajdziecie zarówno nowe książki, stare książki i używane książki. Dodatkowo każdy użytkownik naszego antykwariatu ma możliwość sprzedaży online swoich książek. Zapraszamy po książki i do handlu książkami w internecie! Bookandmore.pl Twój antykwariat online!... zobacz szczegóły wpisu »