vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Taniec

Kurs tańca Kraków

Kurs tańca Kraków »

Jest to małopolska szkoła taneczna, która jak sama nazwa pokazuje oferuje swoim uczniom kursy tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. W skład oferty wchodzą również szkolenia tańca dla narzeczonych, którzy zamierzają tańczyć efektownie na własnym weselu. Na witrynie tej szkoły można odszukać informacje na temat oferty oraz kosztów. Za pomocą strony można także wstępnie zapisać się na jeden ze znajdujących się w ofercie kursów tańca. Serdecznie zapraszamy wszytskich zainteresowanych do zapisania się na nasz kurs już dzisiaj!... zobacz szczegóły wpisu »

Tango argentyńskie w stolicy

Tango argentyńskie w stolicy »

Tango argentyńskie rozwija się w Warszawie w coraz szybszym tempie, obecnie ciężko jest znaleźć odpowiednie informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w świecie warszawskiego tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Odnajdziesz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: o zaczynających się kursach i warsztatach tanga oraz nauczycielach z Polski i zagranicy, a dodatkowo wskazówki w którym miejscu najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, innymi słowy informacje o stałych milongach w stolicy.... zobacz szczegóły wpisu »

DJ na wesele Łódź

DJ na wesele Łódź »

Potrzebujesz doświadczonego DJ-a na imprezę weselną lub studniówkę? Moja oferta jest właśnie dla Ciebie! DJ Rooby to właściwy wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najważniejszych momentów Twojego życia - wesele. Oprócz przyjęć weselnych, w mojej ofercie znajdziecie też obsługa studniówek. Cechuje mnie pasja, pracowitość oraz znakomite zaplecze sprzętowe. Dj Rooby to gwarancja satysfakcji. W kwestii przygotowania wesela, doskonale wiem jak istotne są szczegóły. Pracuję na imprezach okolicznościowych w weekendy, dlatego środek tygodnia przeznaczam na rozmowy ze Zleceniodawcami i omawianie warunków kontraktu. Cechuje mnie tradycjonalizm, ale pozostaję otwarty na nowatorskie trendy oraz oczywiście na uwagi Klientów. Wybierając mnie otrzymujesz gwarancję profes... zobacz szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Podaj adres: