vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Taniec

DJ na wesele Łódź

DJ na wesele Łódź »

Potrzebujesz doświadczonego DJ-a na imprezę weselną lub studniówkę? Moja oferta jest właśnie dla Ciebie! DJ Rooby to właściwy wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najważniejszych momentów Twojego życia - wesele. Oprócz przyjęć weselnych, w mojej ofercie znajdziecie też obsługa studniówek. Cechuje mnie pasja, pracowitość oraz znakomite zaplecze sprzętowe. Dj Rooby to gwarancja satysfakcji. W kwestii przygotowania wesela, doskonale wiem jak istotne są szczegóły. Pracuję na imprezach okolicznościowych w weekendy, dlatego środek tygodnia przeznaczam na rozmowy ze Zleceniodawcami i omawianie warunków kontraktu. Cechuje mnie tradycjonalizm, ale pozostaję otwarty na nowatorskie trendy oraz oczywiście na uwagi Klientów. Wybierając mnie otrzymujesz gwarancję profes... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs tańca Kraków

Kurs tańca Kraków »

Jest to małopolska szkoła taneczna, która jak sama nazwa pokazuje oferuje swoim uczniom kursy tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. W skład oferty wchodzą również szkolenia tańca dla narzeczonych, którzy zamierzają tańczyć efektownie na własnym weselu. Na witrynie tej szkoły można odszukać informacje na temat oferty oraz kosztów. Za pomocą strony można także wstępnie zapisać się na jeden ze znajdujących się w ofercie kursów tańca. Serdecznie zapraszamy wszytskich zainteresowanych do zapisania się na nasz kurs już dzisiaj!... zobacz szczegóły wpisu »

Tango argentyńskie w stolicy

Tango argentyńskie w stolicy »

Tango argentyńskie rozwija się w Warszawie w coraz szybszym tempie, obecnie ciężko jest znaleźć odpowiednie informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w świecie warszawskiego tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Odnajdziesz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: o zaczynających się kursach i warsztatach tanga oraz nauczycielach z Polski i zagranicy, a dodatkowo wskazówki w którym miejscu najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, innymi słowy informacje o stałych milongach w stolicy.... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Tańca Poznań

Szkoła Tańca Poznań »

Zapraszamy do Latin Dance Studio nowej szkoły tańca poznań, gdzie oprócz salsy i innych tańców latynoskich, poznasz najnowszy taniec - zumbę.Zumba poznań to nowy sposób na spalenie zbędnych kalorii i dobry sposób na doskonałe samopoczucie i świetną zabawę. Zumba to mix tańca i aerobiku zainspirowane latynoskimi gorącymi rytmami. Zumba jest bardzo łatwa bo składa się z podstawowych kroków zaczerpniętych z takich tańców jak: salsa poznań, merengue, cumbia, reggaeton, samba, taniec brzucha, cha-cha czy rumba. Tańczona jest do ekscytującej i motywującej do ćwiczeń muzyki i co najważniejsze, zumba jest bardzo efektywna. Już po kilku zajęciach zobaczysz jak bardzo poprawiła Ci się kondycja i wyrzeźbiła sylwetka. A wszystko to praktycznie bez wysiłku, bo jak już wiesz ćwiczysz... zobacz szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Podaj adres: