vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Taniec

Szkoła Tańca Poznań

Szkoła Tańca Poznań »

Zapraszamy do Latin Dance Studio nowej szkoły tańca poznań, gdzie oprócz salsy i innych tańców latynoskich, poznasz najnowszy taniec - zumbę.Zumba poznań to nowy sposób na spalenie zbędnych kalorii i dobry sposób na doskonałe samopoczucie i świetną zabawę. Zumba to mix tańca i aerobiku zainspirowane latynoskimi gorącymi rytmami. Zumba jest bardzo łatwa bo składa się z podstawowych kroków zaczerpniętych z takich tańców jak: salsa poznań, merengue, cumbia, reggaeton, samba, taniec brzucha, cha-cha czy rumba. Tańczona jest do ekscytującej i motywującej do ćwiczeń muzyki i co najważniejsze, zumba jest bardzo efektywna. Już po kilku zajęciach zobaczysz jak bardzo poprawiła Ci się kondycja i wyrzeźbiła sylwetka. A wszystko to praktycznie bez wysiłku, bo jak już wiesz ćwiczysz... zobacz szczegóły wpisu »

Taniec z ogniem

Taniec z ogniem »

YOMA jest agencją medialną. Trudnimy się profesjonalną oprawą artystyczną oraz animatorską różnego rodzaju eventów. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo atrakcji: pokazy, kursy, tańce, kabarety a oprócz tego wiele innych. Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszy się malowanie piaskiem. Jest to znakomity sposób na uformowanie animacji, reklamy, czy ciekawej historii. Nasza artystka za pomocą piasku ma możliwość namalować wszystko, czego zażyczą sobie nasi klienci. Piaskowy przedstawienie odbywa się przy zgaszonym świetle a oprócz tego ściśle dobranej muzyce w tle. Wynik jaki to daje jest niewyobrażalny i przyciąga wzrok każdej obecnej osoby! Dodatkowym uatrakcyjnieniem każdego naszego pokazu mogą być fajerwerki czyli lasery. Zapraszamy do współpracy osoby pragnące wys... zobacz szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Podaj adres: