vexso.com - profesjonalny katalog stron !

vexso to nowoczesny ,innowacyjny ,zadbany katalog stron internetowych.Katalog powstał w celu skatalogowania wartościowych i ciekawych stron www.

Podkategoria: Reklama w internecie

promocja firm w internecie - portal podajemy.pl

promocja firm w internecie - »

Katalog firm podajemy.pl to idealnie nadający się do promocji firm portal internetowy. Każdego dnia Użytkownicy poszukują w nim informacji gospodarczych o lokalnych firmach. Oprócz danych takich jak adres, telefon czy fax każdą wizytówkę można rozbudować o opis działalności firmy, wzbogacić o przepiękną galerię zdjęć oferowanych produktów, zaznaczyć lokalizację na mapie aby można było szybko zaplanowac dojazd do siedziby oraz dodać zupełnie darmowe ogłoszenie. Kontakt on-line przez cała dobę zapewnia formularz z e-mailem, a adres strony www umożliwi przejście i zapoznanie się ze szczegółami oferty, które są dostępne na firmowej stronie. Dla każdej firmy to znakomita okazja aby pozyskać nowych klientów oraz nowe zamówienia dzięki bazie przetargów a dla Użytkowników cenna... zobacz szczegóły wpisu »

torby papierowe

torby papierowe »

Jednym z nowoczesnych sposobów na dobrą reklamę dowolne w zasadzie branży są różnego rodzaju artykuły reklamowe. Wręczona nam ulotka, za moment pewnie trafi do śmietnika, natomiast rzecz użyteczna dla nas, będzie bardzo mile widziana. Koszt zrobienia ciekawych gadżetów, jak na przykład torby reklamowe nie okazuje się wcale tak duży. Na torbie zamieszczasz logo firmy, czy też chwytliwy slogan reklamowy. Odbiorcą reklamy jest nie tylko osoba, która otrzyma torby bawełniane, ale też osoby, które spotyka przechodząc ulicą z zakupami. Intensywna kolorystyka, pomysłowe hasło reklamowe, mogą zwrócić na siebie dużą uwagę. W ofercie naszej firmy odszukasz długopisy z nadrukiem w dobrej cenie. Oferujemy także mnóstwo innych artykułów promocyjnych od długopisów, poprzez koszulki, ... zobacz szczegóły wpisu »

Marketing szeptany

Marketing szeptany »

BuzzAir świadczy usługi w zakresie tworzenia wizerunku firm jak także osób publicznych w internecie, wykorzystując buzz marketing to jest marketing szeptany. Firma BuzzAir prowadzi działania mające na celu wprowadzanie nowych firm i artykułów na rynek, realizuje kampanie informacyjne, analizy ilościowe postrzegania wizerunku firm oraz osób, przeprowadza monitoring i analizę mass mediów internetowych jak również usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa wizerunkowego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z usług.... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Reklama w internecie - nowa strona:

Podaj adres: